Лукашенко готовий ввести воєнний стан у Гродненській області
17.4 C
Киев
03.08.2021
Без рубрики

Лукашенко готовий ввести воєнний стан у Гродненській області

Лукашенко готовий ввести воєнний стан у Гродненській області

Фото: president.gov.by Президент Білорусі Олександр Лукашенко

Білоруський лідер закликав не допустити спаду в економіці і показати «мерзотникам» за кордоном, що санкції — це їх безсилля.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про можливе введення воєнного стану в Гродненській області. Таким чином він має намір не допустити спаду в економіці на тлі посилення санкцій ЄС, повідомило 24 червня агентство Интерфакс.

 

 

«Ніякого просідання, ні на одному підприємстві бути не повинно. Нехай Караєв (Юрій Караєв, помічник президента по Гродненській області, — ред.) одягає генеральську форму, вам (Володимиру Каранику, губернатору Гродненської області, — ред.) теж присвоєно звання генерал-майора, і вперед. Воєнний стан, якщо потрібно. Але ніякого просідання бути не повинно», — підкреслив Лукашенко в ході доповіді Караника про ситуацію в економіці Гродненського регіону.

 

Як запевнив губернатор Гродненської області, регіон готовий до посилення західних санкцій і вже розроблені заходи компенсації.

 

«Ми сподіваємося, що вдасться не допустити (спаду в економіці), навіть якщо по окремих підприємствах буде невелике просідання, ми компенсуємо за рахунок інших показників», — зазначив Караник.

 

Лукашенко також назвав заходи, що готуються проти Білорусі, «безсиллям» Заходу.

 

«Ми цим мерзотникам по той бік кордону повинні показати, що їх санкції — це їх безсилля. Ось, що ми повинні показати і ми це зробимо», — підсумував глава держави.

 

Нагадаємо, 24 червня Євросоюз офіційно затвердив новий пакет санкцій проти Білорусі у відповідь на серйозні порушення прав людини в країні, репресії і посадку літака Ryanair у Мінську.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар