Лукашенко намагається зняти із себе провину за міграційну кризу - ДПСУ
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Лукашенко намагається зняти із себе провину за міграційну кризу — ДПСУ

Лукашенко намагається зняти із себе провину за міграційну кризу - ДПСУ

Фото: belta.by «Зброя з України» стала параноїдальною темою для Лукашенка — ДПСУ

Олександр Лукашенко постійно заявляє про «контрабанду зброї з України», хоча його слова не підтверджують навіть білоруські прикордонники.

 

Заявами про нібито «контрабанду зброї з України» формальний глава Білорусі Олександр Лукашенко намагається перекласти на інших свою провину за міграційну кризу. Про це заявив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, повідомляє Українська правда в четвер, 2 грудня.

 

«Тема контрабанди зброї з України в Білорусь — одна з найулюбленіших і, я сказав би, якась параноїдальна тема для Лукашенка. Вже й не згадаю, скільки разів він говорив про потік зброї з України в останні роки. Причому це відбувається з певною регулярністю. Втім, жодних фактів ними надано не було, жодних доказів ми не отримували, у тому числі від білоруських прикордонників, ми постійно це спростовували. Більш того, такими заявами, крім, власне, спроби звинуватити в чомусь Україну, він, я вважаю, нівелює роботу своїх прикордонників, які мали цю зброю затримувати безпосередньо на кордоні», — сказав Демченко.

 

З його слів, білоруські прикордонники у своїх інформаційних звітах, якими раніше обмінювалися сторони, чітко наголошували на тому, що не фіксують проблематики контрабанди зброї на спільній ділянці кордону.

 

Речник ДПСУ додав, що за десять місяців 2021 року на кордоні з Білоруссю в обох напрямках було затримано лише 33 одиниці зброї, яку намагалися перемістити. Водночас серед цих предметів жодної вогнепальної зброї не було — переважно це холодна чи мисливська зброя.

 

«Але за останні кілька тижнів Лукашенко знову повернувся до «зброї з України», він двічі про це говорив. І цього разу нібито зброя йде з України для мігрантів, які перебувають у Білорусі, які намагаються потрапити в країни ЄС. Тобто на тлі міграційної кризи, яку сама Білорусь і створила. Таким чином ця особа намагається по-перше відвернути увагу, по-друге, прикрити якісь свої дії, оскільки постійно поряд з мігрантами і польські, і литовські прикордонники помічають озброєних осіб у ​​формі. Так що, власне, це перекладання провини на когось іншого», — підсумував Демченко.

 

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що підтримає РФ «в разі агресії з боку України». Олександр Лукашенко стверджує, що «робитиме усе для того, щоб Україна стала нашою».

 

Крим, ядерна зброя РФ. Лукашенко пішов ва-банк

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар