Лукашенко: Ніхто в Росії не збирається нападати на Україну
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

Лукашенко: Ніхто в Росії не збирається нападати на Україну

Лукашенко: Ніхто в Росії не збирається нападати на Україну

Фото: belta.by Лукашенко стверджує, нібито Росія не збирається нападати на Україну

Олександр Лукашенко стверджує, нібито «ще багато чого зміниться за цей місяць» — каже, «ми побачимо цю розв’язку від Чорного до Балтійського моря».

 

Формальний глава Білорусі Олександр Лукашенко стверджує, нібито Росія не збирається нападати на Україну. Про це він сказав на нараді з білоруськими чиновниками в понеділок, 6 грудня.

 

«Треба ж привід для того, щоб молотити Росію. От вони повісили цей ярлик. Хоча ніхто в Росії не має наміру нападати на Україну. Росія чудово бачить, що діється в Україні. І те, що там коїться і що планують натівці й американці, неприйнятно не лише для Росії, а й для нас, бо тут ми поряд», — заявив Лукашенко.

 

«Ще багато зміниться за цей місяць. Ви ще багато побачите. Ми побачимо ось цю розв’язку від Чорного до Балтійського моря, до чого прийдемо… Якісь розв’язки — я думаю, дуже великі — будуть і після Нового року», — додав Лукашенко.

 

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що вони з Путіним «рідні брати». Олександр Лукашенко каже, що вони з Володимиром Путіним «бачать однаковими очима цей світ».

 

Лукашенко: Ми ніколи не станемо Україною

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар