Лукашенко побоюється віддавати конституцію "незнайомому президенту"
0.9 C
Киев
27.01.2021
Новини світу

Лукашенко побоюється віддавати конституцію «незнайомому президенту»

Лукашенко побоюється віддавати конституцію "незнайомому президенту"

Олександр Лукашенко — прихильник нової конституції Білорусі

Олександр Лукашенко пропонує скорегувати повноваження глави держави в новій конституції Білорусі.

Чинна конституція Білорусі дає главі держави занадто великі повноваження. Олександр Лукашенко побоюється залишати її «незнайомому президенту». Про це повідомляє БелТА в п’ятницю, 27 листопада.

За словами Лукашенка, він пропонує скорегувати повноваження президента в новій конституції.

«Я прихильник нової конституції. Не тому, що демократію якусь треба. Не в демократії справа. Мене що в цій ситуації хвилює: незнайомому президенту таку Конституцію віддавати не можна. Буде біда», — заявив Лукашенко.

Він наголосив, що в Білорусі від рішення президента залежить все, тому «не дай бог прийде людина і захоче розв’язати війну». Він також виступив проти створення політичних партій, але змириться, якщо народ за це проголосує.

«Жодну конституцію я під себе не роблю. З новою конституцією я вже з вами президентом працювати не буду. Тому заспокойтеся, спокійно це переносьте», — додав Лукашенко.

Раніше Олександр Лукашенко заявив, що тільки білоруський народ може усунути його від влади на підставі конституції країни.

Також повідомлялося, що Лукашенко заявив про нестачу патріотичного виховання у «мужиків». Главу Міноборони Білорусі попросили надати план ліквідації прогалин в патріотичному вихованні білорусів, через що, на думку Лукашенка, в країні відбуваються протести.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар