Лукашенко пообіцяв не тікати з Білорусі
23.3 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Лукашенко пообіцяв не тікати з Білорусі

Лукашенко пообіцяв не тікати з Білорусі

Фото: president.gov.by Лукашенко на нараді з білоруськими силовиками

За словами Лукашенка, опоненти не дочекаються заходу його політичної кар’єри, але він не буде триматися за крісло президента посинілими пальцями.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не має наміру залишати країну в разі зміни влади. Про це в п’ятницю, 30 жовтня, він заявив на зустрічі з колективом МВС Білорусі, повідомило інформагентство БелТА.

«Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив досить в цьому житті», — сказав він.

За словами Лукашенка, опоненти не дочекаються заходу його політичної кар’єри, але водночас він не буде триматися за крісло президента посинілими пальцями.

«Під час протестів були ситуації, коли хтось тремтів. Але ось генерали сидять, які постійно зі мною зіштовхувалися, бачили, що у мене навіть волосся не здригнулося», — заявив він. Білоруська влада і силовики мають досвід придушення протестів, нагадав Лукашенко.

«Слухайте, у нас було і складніше: у нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу приїжджали в середині 1990-х, ці кадри є. Штурмом намагалися взяти Будинок уряду, розбивали намети на Жовтневій площі. Досі пам’ятаю, як це було. Ми це все пережили», — резюмував він.

Як повідомлялося раніше, президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував посилити народні дружини із забезпечення правопорядку колишніми військовослужбовцями, а також надати їм зброю.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар