Лукашенко повністю перекрив кордон з Україною
23 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Лукашенко повністю перекрив кордон з Україною

Лукашенко повністю перекрив кордон з Україною

Фото: Пресс-служба президента Беларуси Лукашенко розповів про мету «терористичних осередків»

У Білорусі нібито виявили «сплячі терористичні осередки», до яких причетні Німеччина, Україна, США, Польща і Литва, відзначив Олександр Лукашенко.

 

Прикордонні війська Білорусі повністю перекрили державний кордон з Україною. Про це в п’ятницю, 2 липня, оголосив Олександр Лукашенко на урочистих зборах, які відбулися на честь Дня незалежності Білорусі, повідомляє його прес-служба.

 

 

 

«Величезна кількість зброї надходить із України в Білорусь. Тому я доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною», — сказав Лукашенко.

 

Він додав, що в Білорусі нібито виявили «сплячі терористичні осередки», до яких причетні Німеччина, Україна, США, Польща і Литва.

 

«Сьогодні розкрито створені сплячі терористичні осередки, так звані загони самооборони. Мета цих осередків — насильницька зміна влади в день «ікс». Вони самі поки не знають, що це за день «ікс»: до нього треба підвести наш народ», — додав Лукашенко.

 

За його словами, є Telegram-ресурс «Загони самооборони Білорусі», в ньому 2,5 тисячі підписників.

 

«Це їхній бойовий резерв. Ми їх знаємо в обличчя. І увага: власник чата — громадянин Німеччини, пан де Гоффман, раніше громадянин Росії і України. Основний модератор цього дійства — громадянка Російської Федерації Трубнікова», — розповів Лукашенко.

 

Він стверджує, що недавно ці сили мали намір знищити велику кількість лісозаготівельної техніки в лісгоспах.

 

«Прізвище виконавиці, яка сама напросилася, Н. Матвєєва. Перехоплена групою Альфа, арештована і дає свідчення. Найближчим часом ми вас познайомимо з ними, — пообіцяв Лукашенко. — Яка мета — підпалити колону автомобілів вночі, викласти це в інтернеті і показати: дивіться, ми живі, ми боремося та скинемо цей режим. Це було 8 червня — її затримання. Замах невдалий».

 

Крім того, «загони самооборони» нібито мали намір підірвати вузол зв’язку Військово-морського флоту Росії у Вілейці. Лукашенко обговорював цю подію під час останньої телефонної розмови із президентом РФ Володимиром Путіним.

 

«Ми дуже серйозно обговорили і цю проблему. Результат цього обговорення ви розумієте, — додав Лукашенко. — Всі учасники теракту, зокрема ті, хто здійснював і організовував, протягом двох діб були знайдені і заарештовані».

 

Раніше в п’ятницю Лукашенко заявив, що, за підсумками роботи контррозвідки, у Мінська з’явилася низка питань до керівництва Німеччини. За його словами, претензії буде пред’явлено канцлеру Анґелі Меркель.

 

Берлін залишив без коментарів слова Лукашенка про АТО в Білорусі

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар