21 C
Киев
02.07.2021
Новини світу

Лукашенко розповів, що суверенітет України «тане»

Лукашенко розповів, що суверенітет України "тане"

Фото: Пресс-служба президента Беларуси Лукашенкові шкода українців

Лукашенко подякував Путіну і всім росіянам за підтримку в боротьбі за збереження суверенітету і незалежності Білорусі.

 

Суверенітет України «тане», але в цьому український народ не винен. Про це сказав Олександр Лукашенко на пленарному засіданні Форуму Росії та Білорусі, яке відбулося в четвер, 1 липня.

 

«Ми бачимо, як «тане» суверенітет і незалежність наших південних сусідів. Хай пробачать нам жителі «півдня», але так сталося. І ми змушені про це згадувати і говорити не один раз. Від цього страждають тільки люди, і ми не можемо допустити розриву братніх зв’язків між народами», — заявив Лукашенко.

 

«Ви вчора правильно сказали (під час прямої лінії), — звернувся Лукашенко до президента РФ Володимира Путіна. — Український народ ні в чому не винен, це наш братський народ, ми завжди були разом з цим народом і будемо разом. Але що поробиш, якщо керівництво нашої братської України пішло іншим шляхом».

 

У цьому зв’язку Лукашенко подякував Путіну і всім росіянам «за підтримку в боротьбі за збереження суверенітету і незалежності Білорусі».

 

Напередодні Путін заявив, що Президент Володимир Зеленський віддав Україну під зовнішнє управління. На його думку, всі питання вирішуються у Вашингтоні, частково — в Парижі. Також Путін висловив думку, що українці і росіяни «взагалі один народ».

 

Також президент РФ стурбований «військовим освоєнням України». Путін вважає, що воно стосується життєвих інтересів Росії.

 

Зеленський прокоментував заяви Путіна

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар