Лукашенко змінив міністра внутрішніх справ
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини світу

Лукашенко змінив міністра внутрішніх справ

Лукашенко змінив міністра внутрішніх справ

Фото: belta.by Лукашенко змінив главу МВС

Новим міністром внутрішніх справ Білорусі став Іван Кубраков, який до цього очолював міліцію Мінська.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звільнив міністра внутрішніх справ Юрія Караєва, і на його місце призначили Івана Кубракова. Про це повідомляє Белта.

Повідомляється, що вже колишній глава МВС Юрій Караєв призначений помічником президента Білорусі в Гродненській області. А Іван Кубраков до цього очолював міліцію Мінська.

Крім того, Лукашенко призначив нових помічників в трьох областях: Валерій Вакульчик став помічником президента Білорусі — інспектором у Брестській області. Юрій Караєв — у Гродненській області, Олександр Барсуков — в Мінську.

«Публічно хочу довести до всіх присутніх: мною прийнято кадрове рішення, і ви втрьох прямуєте не те що на особливо небезпечні ділянки, але дуже відповідальні ділянки нашої країни. У зв’язку з тими подіями, перш за все, які відбулися — вони ще не закінчені, ми ще не знаємо, у що це може вилитися. Чому ви? Ви люди військові, обізнані, вас не треба вводити в курс справи і вчити», — сказав він.

Лукашенко також доручив голові Ради Республіки Національних зборів Наталії Кочановій удосконалити нормативно-правову базу, що стосується помічників, щоб їхні повноваження стали ширшими.

За його словами, важливо контролювати підбір кадрів і їхню діяльність — «від голови сільської ради, керівника підприємства до губернатора».

Лукашенко додав, що «контакт з губернатором — це дуже тонка робота», але у Караєва, Вакульчика і Барсукова є необхідний досвід.

Раніше екс-міністр внутрішніх справ Білорусі Юрій Караєв висловив упевненість, що більш гуманної та холоднокровної міліції, ніж у Білорусі, більше ніде не знайти.

Раніше повідомлялося, що керівництво білоруських вишів почало відраховувати студентів за участь в антиурядових протестах.

Також повідомлялося, що громадян України, Польщі та Литви не пускатимуть в Білорусь. Відповідних заходів вживають білоруські прикордонники.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар