Макрон обіцяє не допустити нападу на Україну
17.6 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

Макрон обіцяє не допустити нападу на Україну

Макрон обіцяє не допустити нападу на Україну

Макрон обіцяє Україні міжнародну підтримку

Президент Франції вважає, що концентрація російських військ на українському кордоні неприйнятна і «Росії необхідно провести деескалацію».

 

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що країни Заходу не допустять нових військових операцій на території України.

«Ми ніколи не допустимо нових військових операцій на українській землі, і ми повинні знайти спосіб заслужити довіру щодо цього», — сказав він в інтерв’ю CBS News.

За словами президента Франції, концентрація російських військ на українському кордоні неприйнятна і «Росії необхідно провести деескалацію».

«Я думаю, що те, що сталося кілька років тому, коли в Україні було скоєно вторгнення, це не провал дипломатії, це відмова нашого колективного авторитету щодо Росії. І я думаю, що коли ми проводимо червоні лінії, ми повинні домогтися поваги до них», — сказав Макрон.

Нагадаємо, що напередодні відбулася зустріч Макрона і президента України Володимира Зеленського, в ході якої сторони обговорили загострення ситуації на Донбасі і стягування Росією своїх військ до українських кордонів.

Глава французької держави має намір найближчим часом провести переговори з президентом Росії Володимиром Путіним.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар