Макрон закликав переглянути правила Шенгену
16.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

Макрон закликав переглянути правила Шенгену

Макрон закликав переглянути правила Шенгену

Макрон пропонує реформувати Шенгенську зону

Президент Франції представить відповідні пропозиції в Європейській раді вже у грудні.

 

Президент Франції Еммануель Макрон закликав переглянути правила Шенгенської зони в бік посилення захисту зовнішніх кордонів Євросоюзу. Для цього необхідно створити справжню поліцію безпеки, повідомляє Le Figaro в четвер, 5 листопада.

 

 

Президент Франції впевнений в необхідності того, щоб Європа посилила свою реакцію, і заявив, що його країна вже робить це, «подвоюючи свої наявні сили».

 

Макрон заявив, що представить відповідні пропозиції в Європейській раді вже в грудні. Він також оголосив про намір істотно посилити контроль на кордонах країни.

 

«На тлі змін щодо ситуації з погрозами ми вирішили значно посилити наш прикордонний контроль у Шенгенській зоні», — сказав він.

 

За словами Макрона, на прикордонному контролі буде збільшена чисельність поліцейських, жандармерії і збройних сил, залучених до патрулювання на кордоні з 2,4 тисячі до 4,8 тисячі.

 

Президент Франції пропонує «переосмислити організацію» Шенгену і «посилити нашу загальну охорону кордонів з реальною поліцією безпеки на зовнішніх кордонах». Він вважає, що це зробить Шенгенську зону «більш послідовною».

 

Нагадаємо, минулого тижня в Ніцці чоловік ножем обезголовлював людей у соборі. Двоє людей загинули всередині храму. Пізніше число жертв зросло до трьох.

 

Пізніше ЗМІ дізналися, що терорист — 21-річний тунісець на ім’я Брахім Ауїссауї, який нелегально прибув до Європи.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар