Марчевський жорстко розкритикував новий закон зі штрафами за російську мову
-2.5 C
Киев
08.03.2021
Політика

Марчевський жорстко розкритикував новий закон зі штрафами за російську мову

Марчевський жорстко розкритикував новий закон зі штрафами за російську мову

Артем Марчевський
Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував статтю 30 Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Про це повідомила пресслужба політсили.

На своїй сторінці в Facebook він написав наступне:

«День національної ганьби!
Сьогодні набула чинності стаття 30 скандального закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що зобов’язує всіх постачальників послуг спілкуватися з громадянами українською мовою…, якщо клієнт не попросить говорити іншою, «прийнятною для обох сторін»… тепер «постачальникам послуг» загрожує штраф. І клієнт, який побачить «порушення з боку працівників сфери послуг» може звернутися до Уповноваженого із захисту державної мови, колишнього нардепа і члена «Народного фронту» Тараса Креміня.

Вже забута обіцянка об’єднати розколоту Майданом Україну. Її планомірно розколюють і далі. Порошенко може пишатися своїм наступником.
Не буду цитувати Конституцію України, яка захищає права російськомовного населення конкретною статтею. Наша Конституція давно вже ігнорується владою, і не тільки в питаннях прав і свобод громадян… у нас сьогодні «Міністерство пропаганди» і Нацрада – визначають, що можна говорити, читати і дивитися громадянам.

Також, як міністерство, покликане дбати про рівень життя українців, правильніше називати «Міністерство антисоціальної політики». «Турботу» влади про народ кожен вже відчуває сповна…

Як відомо, російська мова в числі шести мов є офіційною мовою ООН і ЮНЕСКО. Цікаво, наш гарант, якщо у нього запитають, як буде пояснювати в Нью-Йорку, що у нас за неї можна отримати штраф? А він в курсі, що в США — немає державної мови?! І від цього країна не стала менш багатою і могутньою. Він явно не знає, що кожен штат сам визначає свої «офіційні мови». І в тому ж Нью-Йорку сім (!) офіційних мов, куди входить і російська мова!

Я абсолютно впевнений, що в Україні є політичні сили і воля, щоб подолати нинішню напасть, і зростаючий авторитет «Опозиційної платформи — За життя!» дає привід бути впевненим, що ця ганебна стаття буде скасована, як і сам антинародний мовний закон».

Источник

Залишити коментар