Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією
7.9 C
Киев
04.03.2021
Політика

Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією

Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією

Артем Марчевський
Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі. На своїй сторінці в Facebook він написав:

«Чому керівництво України «заморозило» конфлікт на Донбасі?

Йде вже другий рік, як президент Зеленський підписав у Парижі зобов’язання «імплементувати «формулу Штайнмаєра» в законодавство України».

Як відомо, це передбачає не тільки припинення вогню, розведення сторін і багато іншого, а й обмін утримуваними особами.

Пам’ятаєте, як обіцяли «всіх на всіх?».

Вогонь «припинили», про що весь час твердять на Банковій. Мабуть, сто і більше обстрілів на день і загибель військових, що триває з обох сторін, не береться до уваги. Обіцяли продовжити розведення військ — забули.

Новини за темою: Вирішувати долю Донбасу без Донбасу — це абсурд, – Марчевський

А зустрічі «консультантів четвірки», куди регулярно виїжджає пан Єрмак і які закінчуються нічим?!… Вірніше, бадьореньким коментарем ОП і заявою з російської сторони про провал.

Окремий біль — утримувані особи. За рік ніяких зрушень!

І ось крок назустріч. Опубліковано заяву з того боку лінії фронту:
«Керівництвом ДНР спільно з керівництвом ЛНР було прийнято рішення в односторонньому порядку передати на українську сторону за посередництва Віктора Медведчука деяких утримуваних в місцях позбавлення волі громадян України. Про таке рішення він вчора був повідомлений відповідним листом», — наводить Донецьке агентство новин витяг зі спільної заяви.

Влада України відповідати не поспішає.

Хочу нагадати, що голова політради «Опозиційної платформи — За життя!» Віктор Медведчук з перших днів конфлікту вважає своїм громадянським обов’язком вирішення питання повернення полонених і утримуваних осіб на батьківщину. І не секрет, що за його безпосередньої участі було повернуто багато сотень людей. Те, що він не сидить склавши руки, продовжує вести переговори і домагається результату – швидше за все не може подобатися владі.

Новини за темою: За скасування виборів на Донбасі чиновники повинні понести кримінальну відповідальність, – Марчевський

Логічне запитання «чому Україна «морозить» ситуацію на Донбасі?» має тільки одну логічну відповідь: тому що це дуже комусь потрібно. Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією.

Парадокс у тому, що інтереси нинішнього режиму (як і будь-якого маріонеткового) явно не збігаються з інтересами України та її громадян», — пише Марчевський. 

Источник

Залишити коментар