Марчевський: Мені було соромно за відправлений президентом вінок на Вічний вогонь
24.4 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Марчевський: Мені було соромно за відправлений президентом вінок на Вічний вогонь

Марчевський: Мені було соромно за відправлений президентом вінок на Вічний вогонь

Артем Марчевський
Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський відреагував на»привітання» президента Володимира Зеленського з річницею визволення України від фашистських загарбників. В ефірі телеканалу «ЗІК» Марчевський розповів, що йому стало соромно за главу держави.

«Я точно не міг подумати, коли віддавав свій голос за пана Зеленського, у другому турі президентських виборів, що мені буде соромно за президента. Я був упевнений, що тепер все зміниться. Сьогодні, коли я побачив цей горезвісний вінок, який президент не сам навіть поклав, а просто передав через якогось кур’єра — мені стало просто соромно. Знаєте, це дуже маленький такий, дуже скромний і дешевий вінок. Ми сьогодні вшанували пам’ять ветеранів, ми робили те ж саме і 9 травня, перед Днем Перемоги, завдяки Віктору Медведчуку, ми організувалися і адресно доставили кожному ветерану невеликі подарунки і дуже хороші продуктові набори, яких мало вистачити на кілька місяців. Наша політична сила, на жаль, єдина, хто відстоює права ветеранів. Ми будемо і далі боротися за цих людей. Будемо боротися, наприклад, щоб у цьому бюджеті, за який голосуватимуть депутати, який абсолютно антисоціальний, були виділені спеціальні пільги, спеціальні доплати для ветеранів ВВВ. Бо якби не було цієї перемоги — зараз би ми з вами не сиділи ось у цій студії. Адже саме ці люди дали нам з вами життя, вони звільнили нашу країну. А влада не хоче їх вшанувати. Минула влада режиму Порошенка всіляко переписувала історію. Ми всі сподівалися і віддавали голоси свої, в тому числі і за те, щоб нинішня влада нарешті перестала це робити. Щоб перестали з року в рік переписувати підручники. Тому що це немислимо, так не роблять навіть в якихось слаборозвинених країнах. Але в Україні — все можливо», — розповів Марчевський. 

Так само політик прокоментував створення нової структури «Національний фронт захисту пам’яті та історії».

«Фронт, який створив Віктор Медведчук, якраз і буде боротися зі спробами переписати історію. Ми зупинимо це. Ми продовжимо Боротися за права ветеранів, які часто до нас звертаються з різними проханнями, побажаннями. Ми ніколи не відмовляємося від них, завжди включається в процес. І це ніяк не пов’язано з виборчим процесом тощо. Ми займаємося цим систематично, без прив’язки до якихось дат. Не можна забувати про цих людей ніколи. Пан Зеленський і нинішня влада, на жаль, забуває. Це перший раз на моїй пам’яті, коли ніхто з офіційних осіб, не вшанували пам’ять загиблих», — розповів Марчевський.

Источник

Залишити коментар