Марчевський: Ми знаємо, хто хотів убити Володимира Грабовенка
11.3 C
Киев
06.05.2021
Політика

Марчевський: Ми знаємо, хто хотів убити Володимира Грабовенка

Марчевський: Ми знаємо, хто хотів убити Володимира Грабовенка

Володимир Грабовенко після нападу
СтопКор

У Донецькій області жорстоко побили колишнього депутата Волноваської районної ради Володимира Грабовенка. Про це повідомив керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський. На думку політика, до цього причетна місцева влада, з якою регулярно боровся Грабовенко.

«Ми всі знаємо Володимира, як людину, яка регулярно заважала місцевій владі. Заважав красти, протягувати рішення, впливу лобістів. Він є незручним для влади людиною. Ми здогадуємося чиїх це рук справа і вже незабаром дізнаємося імена цих людей, повірте. Кілька днів тому, Володимир писав мені, що у нього є інформація з доказами на одного з головних чиновників у Волновасі. Не складно пов’язати факти між собою. Ми беремо цю справу під особистий контроль. І у них не вийде зам’яти все на місцевому рівні » — заявив Марчевський.

Марчевський: Ми знаємо, хто хотів убити Володимира Грабовенка

Володимир Грабовенко після нападу
facebook.com

Як зазначається, напад на політика стався 30 жовтня у Волновасі. За словами потерпілого, він почув шум і вийшов на вулицю. Чоловік підійшов до незнайомого автомобіля, щоб подивитися на номери, проте в цей момент на нього напали невідомі з битами. На крик Грабовенко вибігла його дружина, після чого нападники зникли. За словами члена партії ОПЗЖ Віталія Бабенка, фізичний і моральний тиск на політичних опонентів у регіоні — увійшли в норму.

«Ми регулярно спілкуємося з представниками приватного бізнесу. Багатьох з них залякують, погрожують розправою, погрожують сім’ям. Феодальна влада на місцях відчуває свою безкарність протягом багатьох років, тому що вона тут, фактично, не змінюється. Наприклад, станом на 31 жовтня, все ще не підраховані голоси в Хлібодарівці, тому що там перемагає ОПЗЖ, а місцеві царьки не хочуть втрачати владу. Ми бачимо, що люди хочуть змін, хочуть жити в спокої і благополуччі, але багато хто боїться заявити про це в слух. Відбувається так само і регулярний тиск на бюджетників, які просто ризикують втратити робочі місця » — розповів член партії ОПЗЖ в Донецькій області, Віталій Бабенко.

Зауважимо, Володимир Грабовенко з 2015 року обіймав посаду депутата Волноваської райради. Політик займався контролем правоохоронних органів і викрив знищення лісу промисловими обсягами. Після цього він склав мандат депутата.

Нагадаємо, на Грабовенка напали 30 жовтня у Волновасі. За попередньою інформацією, у постраждалого діагностували черепно-мозкову травму, перелом руки і ноги.

Источник

Залишити коментар