Марчевський нагадав про обіцянку Зеленського про зниження цін на газ
31.9 C
Киев
23.06.2021
Політика

Марчевський нагадав про обіцянку Зеленського про зниження цін на газ

Марчевський нагадав про обіцянку Зеленського про зниження цін на газ

Артем Марчевський
Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський нагадав українцям про обіцянку президента України Володимира Зеленського, яку той дав рік тому. В ефірі телеканалу «Ньюзван», Марчевський процитував слова Зеленського про те, що команда президента знайшла спосіб знизити ціни на газ цієї зими. 

«Рік тому, минулої зими, Володимир Зеленський особисто обіцяв зменшити тарифи на тепло. Президент говорив, що зі своєю командою, вони нібито знайшли «цікаве рішення, зменшити ціни майже на половину не нашим коштом». Виходить, що це ще одна обіцянка, яка не була виконана? Якщо вони обіцяли знизити в половину, а при цьому, ціна збільшується на 35 відсотків. І це ж тільки перша хвиля подорожчання. Важливо так само акцентувати увагу на тому, що за їхніми словами, дорожчає оптова ціна на газ, тому він дорожчає і у споживача. Але ж у нас рекордно великі залишки газу завдяки аномально теплій зимі. Тобто закуплений дешевше газ нам хочуть продати за новими цінами», — розповів Марчевський. 

Нагадаємо, в листопаді 2020 року «Нафтогаз» встановив ціну на газ для населення на рівні 6,33 гривні за кубічний метр з ПДВ і без урахування вартості розподілу. Таким чином, ціни на блакитне паливо зростуть на 35%.

Источник

Залишити коментар