-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

Марчевський: Нинішній режим йде до свого логічного кінця

Марчевський: Нинішній режим йде до свого логічного кінця

Артем Марчевський
Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Рейтинг довіри до нинішньої влади стрімко летить вниз. Про це, на своїй сторінці в Facebook написавши керівник Молодіжного крила ОПЗЖ — Артем Марчевський.

«Нинішній режим йде до свого логічного кінця.
Результати січневого соцопитування від КМІС, де правляча партія, яка ще кілька місяців тому впевнено лідирувала і вже скотилася за межі лідируючої трійки, могли шокувати хіба що самих «слуг». Україна шокована іншим — тією антинародною і відверто грабіжницькою політикою, яку влада наполегливо просуває.

Сьогодні їх мета — продовжити роз’єднання народу, стравити людей один на одного і грабувати! Пограбувати все і в небачених масштабах! Продати землю, стратегічні підприємства та галузі: «Укрпошту», Українську залізницю, розпродати Оборонпром (!), надра, морські порти…

Як громадянина, просто як людинуи, мене не перестає дивувати те, наскільки мешканці кабінетів на Банковій відірвані від країни і людей. Вони поводяться так, ніби після них настане кінець світу. Цей нескінченний цинізм…

Їхні закони про імпічмент президента і про всенародний референдум насправді позбавляють народ права народної ініціативи.
Коли людей починали грабувати на тарифах ще попередники, ті придумали т. зв. субсидії, ці принизливі подачки від влади. Людина, яка ще недавно вважалася малооплачуваною — в один момент опинилася за порогом бідності, нездатною хоч якось забезпечити своє існування.

Борги за комуналку вже перевищили 76 мільярдів гривень.

Субсидії з вкрадених у народу грошей це аморально за своєю суттю! Сьогодні навіть ці подачки відбираються — виживайте, як можете.
Вони починали з того, що заявляли про те, що розпродадуть держрезиденції і держдачі – а закінчують тим, що розселилися на сотнях і навіть тисячах квадратних метрах, «вбухають» народні гроші в дорогі ремонти… Били себе в груди, що йдуть «зшивати країну», а самі продовжують її рвати по живому далі. Заявляли, що немає різниці якою мовою говорять громадяни, і головне це єдність. І сьогодні в Україні вже закон забороняє говорити мовою своєї матері, якщо ти просто продаєш людям чашку кави.

Війна на Добасі заморожена, а переговори в «мінському форматі» – суцільний пропагандистський спектакль, фінал якого очевидний. А на Донбасі діти, народжені вже після початку війни пішли в школу, з вікон якої можна почути справжню канонаду.
Вони обіцяли вкласти мільярди у відновлення Донбасу, а там навіть не питна вода сьогодні вважається розкішшю. І нікому з них немає діла до того, як живуть люди Донбасу. Українського Донбасу!

Ситуація з вакцинацією! Я не сумніваюся, що скоро буде-таки отримана партія вакцини по лінії COVAX для бідних країн, і навколо неї буде організовано вже звичне шоу, як навколо тих копійчаних масок, що «Епіцентр» привіз для спекуляції. Насправді реальна масова вакцинація Україні цього року не загрожує. Про це вже пишуть авторитетні західні видання. А ми могли б вже почати своє виробництво вакцини, про що ще восени домовився глава політради ОП-ЗЖ Віктор Медведчук з керівництвом Росії. Але влада заблокувала це. Повторює як мантру, що Російської вакцини в Україні не буде…

Вони заблокували навіть передачу осіб, які затримуються в ЛДНР, і яких ті висловили бажання передати Україні. Хтось розцінив би цей крок, як добрий знак, що процес обміну полоненими знову відновиться. Але, на жаль, тільки не мешканці будинку на Банковій 11. У них свої розрахунки.

Держборг вже перевалив за 90 мільярдів доларів. У Гривнях це вже під три трильйони! Левова частка бюджету цього року піде на платежі кредиторам…

І ось рейтинг довіри до них стрімко летить вниз. Дно вже близько.

Вони — вже ненадовго. Тому що вони — це зло!

Я часто думаю, скільки Україні знадобиться років, щоб вилізти з ями, в яку затягнули країну нинішні правителі та їх попередники. А скільки десятиліть знадобитися Україні, щоб зажили ті глибокі рани, які завдали її народу і він знову стане єдиним?» — пише Марчевський.

Источник

Залишити коментар