Марчевський: Влада забула, що таке Конституція
-0.3 C
Киев
23.01.2021
Політика

Марчевський: Влада забула, що таке Конституція

Марчевський: Влада забула, що таке Конституція

Артем Марчевський
Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook прокоментував ситуацію з вакциною в Україні.

Ждём «проверенную» вакцину Sinovaс из Поднебесной. Степанов что-то уже подписал. Не без скандала, по стоимости……

Опубликовано Артемом Марчевским Вторник, 12 января 2021 г.

«Чекаємо «перевірену» вакцину Sinovaс з Піднебесної. Степанов щось вже підписав. Не без скандалу, за вартістю… (Мабуть, як сьогодні кажуть — для хайпа!)).

І на тобі, Бразилія! Заявляє, що доведена ефективність цієї вакцини — 50,4%!! Це виходить, що кожне друге щеплення — марно викинуті гроші!

Ви думаєте, що завтра Степанов публічно почне каятися? Ні — завтра (в крайньому випадку післязавтра) він в черговий раз розповість про «політичну небезпеку» російської «Супутник-V». У якій ефективність, вже доведена багатьма країнами, не менше 92%. При цьому, вона втричі дешевше китайської!

На жаль, для Степанова звання «лікар» давно вже втратило свій первісний зміст. Як і для Гаранта Конституції слово «Конституція». Та сама, де не тільки прописані права громадян, а й заборонено скорочувати мережу медустанов.

Недавня історія з «відстороненням» глави КС, особисто у мене породила глибокі сумніви, що Гаранту взагалі хоч хтось показував наш основний Закон!» — написав Марчевський.

Источник

Залишити коментар