Меджліс збере гумдопомогу хворим на COVID-19 у Криму
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини України

Меджліс збере гумдопомогу хворим на COVID-19 у Криму

Меджліс збере гумдопомогу хворим на COVID-19 у Криму

Меджліс ініціює збір допомоги хворим у Криму

Статистика захворюваності на півострові занижена «владою», а людям не вистачає навіть медикаментів в аптеках.

У Криму медиків змушують приховувати справжні причини смерті пацієнтів і замість COVID-19 вказувати супутні захворювання. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі На самом деле: Крымна телеканалі ДІМ в п’ятницю, 30 жовтня.

«Хочу сказати, що катастрофічна ситуація з поширенням коронавірусу в Криму стала предметом обговорення на виконавчому комітеті Всесвітнього конгресу кримських татар і Меджлісу кримськотатарського народу. Ми провели кілька онлайн-зустрічей з діаспорою і з Кримом. І в результаті народилося рішення про те, щоб організувати збір ресурсів, в тому числі ліків, щоб допомогти найбільш нужденним, хворим людям в Криму. І ми визначили кримськотатарську громадську організацію Кримська сім’я — це та організація, яка модерує на материковій Україні ці дії», — сказав Чубаров.

За його словами, рівень інфікування коронавірусом в Криму досяг такої межі, коли професійних лікарів уже не вистачає.

«Дуже багато людей змушені лікуватися вдома. Часто літнім людям відмовляють в госпіталізації. Лікарі в Криму отримали сувору установку, щоб в разі смертності вказувати супутню хворобу, викликану коронавірусом. І в аптеках Криму зникли найбільш затребувані ліки… Чому Російська Федерація як держава, що окупувала Крим, з цим не може впоратися? А вона і не збиралася з цим справлятися», — наголосив глава Меджлісу.

При цьому «влада» дуже добре вирішує проблеми хворих чиновників, зазначає Чубаров.

«Ви знаєте, що так званий віце-прем’єр Романовська, коли захворіла, її вивезли одразу за межі Криму. Також Ковітіді, так званий сенатор, лікується в Москві. Так званий мер міста Ялти — Імгрунт — помер власне на території самої Росії. Тобто своїх людей вони рятують. Всі інші люди, громадяни України, які живуть на території окупованого Криму, для Росії не є об’єктом особливої ​​уваги», — пояснив Чубаров.

Нагадаємо, що у Зеленського стурбовані критичною ситуацією з COVID-19 у Криму. Тяжкохворим відмовляють в госпіталізації через відсутність місць в лікарнях, не вистачає медиків, швидку чекають до 15 годин, а в аптеках немає базових медикаментів.

Київ починає новий етап щодо Кримської платформи

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар