Медсестра знепритомніла у прямому ефірі після вакцинації від COVID-19
23.01.2021
Новини світу

Медсестра знепритомніла у прямому ефірі після вакцинації від COVID-19

Медсестра знепритомніла у прямому ефірі після вакцинації від COVID-19

Фото: кадр из видео Непритомність американської медсестри після вакцинації від коронавірусу

Лікарі лікарні CHI Memorial заявили, що непритомність медсестри не була пов’язана з вакцинацією медпрацівників, що проходила в установі.

 

У США в лікарні Теннессі CHI Memorial в четвер, 17 грудня, медсестра втратила свідомість на прес-конференції після вакцинації від коронавірусу. Про це повідомляє канал 9ABC.

 

У Теннессі була проведена перша вакцинація медичних працівників CHI Memorial вакциною компанії Pfizer. Під час прес-конференції медсестра Тіффані Довер втратила свідомість.

 

Приблизно, через 17 хвилин після отримання вакцини від COVID-19, медсестра відчула запаморочення, вибачилася і втратила свідомість.

 

«Я відчувала себе трохи дезорієнтованою, але тепер я відчуваю себе добре, і біль у руці пройшов», — розповіла пізніше Тіффані Довер.

 

Незабаром медсестра знову поговорила з журналістами, пояснивши, що вона часто втрачає свідомість, коли відчуває біль, і для неї це звичайне явище.

 

Лікарі CHI Memorial заявили, що непритомність медсестри не була пов’язана з вакциною. Центр контролю захворювань також заявив, що непритомність не є рідкістю для всіх видів щеплень і відбуваються найчастіше внаслідок занепокоєння або болю.

 

Нагадаємо, влада США надала фармкомпаніям Pfizer і Moderna імунітет від відповідальності на випадок, якщо у добровольців, які випробували розроблені COVID-вакцини, виявляться серйозні побічні ефекти.

 

Також повідомлялося, що вакцина від коронавірусу COVID-19 американської біотехнологічної компанії Moderna була схвалена для застосування в США.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар