Медведчук як автор парламентсько-президентської моделі чітко роз'яснив Зеленському, в чому він неправий щодо КС, - політолог
20.5 C
Киев
17.06.2021
Політика

Медведчук як автор парламентсько-президентської моделі чітко роз’яснив Зеленському, в чому він неправий щодо КС, — політолог

Медведчук як автор парламентсько-президентської моделі чітко роз'яснив Зеленському, в чому він неправий щодо КС, - політолог

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Володимир Зеленський в ситуації навколо Конституційного суду намагається вибудовувати собі імідж жорсткого президента, але програє сильнішим опонентам, в першу чергу голові політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктору Медведчуку.

Так політолог Юлія Пілецька оцінила аудіоповідомлення Зеленського депутатам від фракції «Слуга народу» з приводу ситуації навколо Конституційного суду.

«В даному випадку він вибудовує імідж «сильної руки». Він відчуває цей соціальний запит і намагається протестувати цей новий імідж на своїй фракції. Він вже не президент переконання — він президент-командувач, він віддає команди. Він намагається, в цілому, формувати собі імідж жорсткого президента», — охарактеризувала політолог поведінку Зеленського.

Разом з тим, впевнена Пілецька, такі політичні опоненти, як Віктор Медведчук, виглядають сильнішими за Зеленського.

«Але, на превеликий жаль, в цьому Зеленський теж програє. Він виглядає як комік. Його політичні опоненти виглядають набагато сильніше за нього.

Медведчук солідаризувався з позицією Венеціанської комісії. І з юридичних питань своєї компетенції теж чітко роз’яснив президенту, в чому він неправий і які ризики несе узурпація влади», — навела приклад політолог.

Пілецька нагадала, що саме Віктор Медведчук є автором діючої сьогодні моделі парламентсько-президентської республіки, за якою живе Україна.

«А нагадаємо, що Медведчук — це автор парламентарно-президентської моделі. І він, звичайно, чітко бачить, які загрози несе порушення mechanism of checks and balances («механізму стримувань і противаг», — Ред.)», — резюмувала політичний експерт Юлія Пілецька.

Источник

Залишити коментар