Медведчук: Країна дев'ятий день не знає результатів виборів. Це і є діджиталізація?
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Медведчук: Країна дев’ятий день не знає результатів виборів. Це і є діджиталізація?

Медведчук: Країна дев'ятий день не знає результатів виборів. Це і є діджиталізація?

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Україна дев’ятий день не знає результатів виборів — це і є діджиталізація? Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук під час брифінгу у Верховній Раді України.

«З приводу порушень. Йдуть масові порушення, фальсифікації на виборах. Те, що стосується нашої партії, те, що ми на цьому неодноразово акцентували увагу. Такі порушення тривають в Одесі та Одеській області, Харкові та Харківській області, Миколаєві та Миколаївській області, Донецькій, Луганській, фактично повсюдно. Більш того, вдумайтеся, сьогодні 9-й день після виборів йде підрахунок голосів. Є остаточний результат? Категорично ні», — вказав народний обранець.

За його словами, «є окремі результати в окремих регіонах, що є незначним на тлі результатів усіх виборів до місцевих рад і виборів мерів міст».

«Це що, країна в смартфоні? Це так звана діджиталізація? Що це, коли 9 днів немає результатів голосування, і це не останній сьогодні день, коли немає результатів голосування. Чому їх немає? Не можуть порахувати? Не вміють рахувати? Не можуть заповнити протоколи? Територіальні комісії не можуть звести протоколи дільничних комісій і підвести? Ні, все це є, все це може бути, але це комусь вигідно», — сказав він.

Медведчук підкреслив, що це «вигідно саме тим, хто сьогодні зайнятий злочинною фальсифікацією результатів виборів».

«Звичайно ж, подібні речі терпіти неможливо, тому що ми бачимо на тлі інших країн, тієї ж Грузії, Молдови, де проходять вибори, на ранок ми вже знаємо результати. А чому в Україні? Україна більше? Так, більше. Але і комісій більше, і людей, які рахують і заповнюють протоколи теж більше. У чому ж питання? А питання в тому, що влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям, спрямованим на спотворення результатів виборів в окремих регіонах. На жаль, ця Політика і дані обставини мають місце досі, на 9-й день після голосування 25 жовтня», — резюмував парламентар.

Раніше голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук під час візиту на Закарпаття заявив, що політична партія «Опозиційна платформа — За життя» показала на місцевих виборах дуже високий результат.

Источник

Залишити коментар