18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Медведчук: Настільки тривалий підрахунок результатів виборів говорить про повне і правове свавілля і демонстрацію безсилля влади

Медведчук: Настільки тривалий підрахунок результатів виборів говорить про повне і правове свавілля і демонстрацію безсилля влади

Віктор Медведчук
112.UA

Такий тривалий підрахунок результатів місцевих виборів говорить не тільки про повне свавілля, а й демонструє безсилля влади. Про це журналістам у Верховній Раді заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

«У нас країна в смартфоні, йде процес діджиталізації, і це влада нам розповідає півтора року, але результати виборів підводять 11-ий день. Тобто, ну, це повне беззаконня, це правове свавілля, це на сьогоднішній день демонстрація безсилля влади, безсилля місцевої влади, безсилля центральних органів влади, тому що — ну, такого точно ніколи не було, як це відбувається сьогодні. Масові фальсифікації, перерахунки голосів, переписування протоколів, не підведення підсумків і фактично там завтра останній день, коли мають бути підведені підсумки, а ми ще не бачимо краю цієї кампанії. Тобто, це те, що коментувати нормально, інтелігентно або без виразів зі сфери нецензурної лайки просто не можна», — зазначив політик.

Він підкреслив, що це також говорить про те, що на сьогоднішній день питання, пов’язані з державним управлінням — повністю втрачені.

«Ось до такого рівня довели країну. Повністю на сьогоднішній день ми втратили питання, які пов’язані з державним управлінням. Тобто, такого не може бути і не повинно бути, але, на жаль, воно є, і крім негативних оцінок про це говорити по-іншому просто не можна», — додав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, за даними Нацполіції, з початку виборчої кампанії перед місцевими виборами в Україні відкрито 1021 кримінальне провадження, 97 особам повідомлено про підозру.

Источник

Залишити коментар