Медведчук про підрахунок голосів на виборах: Влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям
16.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Медведчук про підрахунок голосів на виборах: Влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям

Медведчук про підрахунок голосів на виборах: Влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Затягування підрахунку голосів вигідне тим, хто займається злочинною фальсифікацією результатів місцевих виборів. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив голова політради «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат Віктор Медведчук. 

Він підкреслив, що політсила неодноразово акцентувала увагу на масових порушеннях і фальсифікаціях при підрахунку голосів, у низці міст, зокрема, в Одесі і Одеській області, Харкові і Харківській області, Миколаєві і Миколаївській області, Донецькій, Луганській.

«Сьогодні 9-й день після виборів йде підрахунок голосів. Є остаточний результат? Категорично ні. Є окремі результати в окремих регіонах, що є незначним на тлі результатів усіх виборів до місцевих рад та виборів мерів міст. Це що, країна в смартфоні? Це так звана діджиталізація? Що це, коли 9 днів немає результатів голосування, і це не останній сьогодні день, коли немає результатів голосування. Чому їх немає? Не можуть порахувати? Не вміють рахувати? Не можуть заповнити протоколи? Територіальні комісії не можуть звести протоколи дільничних комісій і підвести? Ні, все це є, все це може бути, але це комусь вигідно. Вигідно саме тим, хто сьогодні зайнятий злочинною фальсифікацією результатів виборів», — зазначив політик.

На думку Віктора Медведчука влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям, спрямованим на спотворення результатів виборів в окремих регіонах.

«Звичайно ж, подібні речі терпіти неможливо, тому що ми бачимо на тлі інших країн, тієї ж Грузії, Молдови, де проходять вибори, на ранок ми вже знаємо результати. А чому в Україні? Україна більше? Так, більше. Але і комісій більше, і людей, які рахують і заповнюють протоколи теж більше. У чому ж питання? А питання в тому, що влада потурає фальсифікаціям і злочинним діям, спрямованим на спотворення результатів виборів в окремих регіонах. На жаль, ця політика і дані обставини мають місце досі, на 9-й день після голосування 25 жовтня», — додав політик.

Источник

Залишити коментар