Медведчук: Створений "Опозиційною платформою - За життя" фронт із захисту історичної пам'яті потрібен для виховання майбутніх поколінь
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Медведчук: Створений «Опозиційною платформою — За життя» фронт із захисту історичної пам’яті потрібен для виховання майбутніх поколінь

Медведчук: Створений "Опозиційною платформою - За життя" фронт із захисту історичної пам'яті потрібен для виховання майбутніх поколінь

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Створений партією «Опозиційна платформа — За життя» фронт із захисту історичної пам’яті потрібен для виховання майбутніх поколінь. Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

За словами Медведчука, сьогодні нацизм підіймає свою голову. «Це дійсно не просто важливо, це суперважливо, тому що пам’ять про те, що було в 41-45 році, пам’ять про те, що радянський народ, у складі в тому числі якого був і український народ, переміг у ВВВ – це дуже важливо, тому що нацизм в Європі, в Україні підіймає свою голову. І переможці тоді, вже в далекому 45 році, думали, що це назавжди – і перемога, і кінець фашизму, і кінець нацизму, але сталося все по-іншому. І ми сьогодні відчуваємо не тільки десь з інформаційних повідомлень ЗМІ, а й в Україні, як нацизм підіймає голову, як люди, які колись стріляли в спину радянським збройним силам, які вбивали громадян України, які перебували у складі Червоної армії, сьогодні намагаються показати, що це вони звільнили Україну, це вони здійснили подвиг», — сказав політик.

Водночас голова політради ОПЗЖ засуджує цинічні спроби переписати історію. «І ми не повинні цього допустити. Ми про це не просто говоримо, ми це робимо, ми це демонструємо. І сьогоднішнє дійсно свято, яке по всій країні організувала ОПЗЖ точно так, як це було і 9 травня, коли ми взяли на себе ініціативу. Ми продемонстрували, що є політична сила в країні, яка готова відзначати цей великий подвиг, віддавати належне героям, загиблим під час ВВВ, віддавати належне тим, хто кував перемогу в тилу ворога, віддавати пам’ять і передавати її майбутнім поколінням», — висловився Медведчук.

Також політик додав, що в Україні є і буде продовжувати свою роботу сила, яка захистить пам’ять українського народу. «Я вже говорив про те, що рух «Український фронт» щодо захисту історичної пам’яті набирає обертів. Він повинен сьогодні не просто існувати, цей фронт не просто сьогодні робить і проводить ті чи інші заходи, фронт захищає те, що завжди було з нами – ту пам’ять і той подвиг українського народу. Ми повинні це пам’ятати, і сьогоднішній день звільнення, 76-та річниця, — це дуже важливо для людей і виховання майбутніх поколінь», — резюмував Медведчук.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук заявив, що «Опозиційна платформа — За життя» зробить все, щоб зберегти пам’ять про подвиг народу у Великій Вітчизняній війні.

Источник

Залишити коментар