Медведчук: Тільки одна партія, "Опозиційна платформа – За життя", організувала святкування Дня визволення України від нацистів
25.4 C
Киев
22.06.2021
Політика

Медведчук: Тільки одна партія, «Опозиційна платформа – За життя», організувала святкування Дня визволення України від нацистів

Медведчук: Тільки одна партія, "Опозиційна платформа – За життя", організувала святкування Дня визволення України від нацистів

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Влада проігнорувала День визволення України – день, коли необхідно всенародно і загальнонаціонально святкувати. Тільки одна партія – «Опозиційна платформа – За життя» – організувала святкування Дня визволення України від нацистів.

Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що влада знехтувала великим подвигом українського народу.

«Це ж треба дійти до такого рівня неповаги, нехтування великого подвигу українського народу, щоб День визволення України, в день, коли необхідно всенародно і загальнонаціонально святкувати, і на чолі цих святкових заходів повинен бути глава держави, керівництво уряду, ВР, таке суцільне ігнорування, коли тільки одна партія організовує повсюдно це святкування», – сказав Віктор Медведчук.

Парламентар нагадав, що раніше 60-річчя визволення України святкували на головній вулиці нашої столиці.

«Але ж були й інші часи. Я хочу нагадати 2004 рік, коли ми святкували 60-річчя визволення України, і на Хрещатику, на головній вулиці незалежної України, був військовий парад 28 жовтня 2004 року. Були роки, коли ми святкували і організовували, саме влада на чолі цієї організації стояла, свята по всій країні. Сьогодні, на жаль, ми переживаємо найгірші часи в питаннях того, що дійсно повинна робити влада, чого вона категорично не робить», – сказав Віктор Медведчук.

Народний депутат звернувся до всіх громадян України, насамперед, до ветеранів, учасників бойових дій, і привітав їх зі святом.

«Честь їм, пам’ять і найкращі і найщиріші побажання здоров’я, і щоб вони якомога довше перебували в наших рядах, з нами. Ми винні цьому поколінню, ми багато чого ще не зробили. І ми повинні встигнути це зробити для того, щоб по всій об’єктивності оцінити і віддати належне їх великому подвигу в роки ВВВ», – акцентував Віктор Медведчук.

Як повідомлялося, «Опозиційна платформа — За життя» вітає український народ з Днем звільнення від фашистських загарбників. 76 років тому наприкінці жовтня 1944 року територія України була повністю звільнена від фашистської чуми.

Источник

Залишити коментар