24.12.2020
Політика

Медведчук в інтерв’ю Bloomberg: Я відкрито кажу, що ми повинні відновити відносини з Росією

Медведчук в інтерв'ю Bloomberg: Я відкрито кажу, що ми повинні відновити відносини з Росією


112 Україна

Популярність партії «Опозиційна платформа — За життя» є найвищою серед опозиційних політсил за останні шість років. Про це заявляє міжнародне інформаційне агентство Bloomberg, яке взяло інтерв’ю у голови політради «Опозиційної платформи — За життя», народного депутата Віктора Медведчука.

У ньому політик заявив, що одне з головних програмних завдань партії — це зробити все для встановлення миру на Донбасі, оскільки президент Володимир Зеленський не зміг виконати обіцянки про мир, які допомогли йому, тодішньому політичному новачкові, здобути переконливу перемогу на виборах у 2019 році.

«Немає довіри ані до Зеленського, ані до його партії», — зазначив Віктор Медведчук. 

Він підкреслив, що для припинення конфлікту на сході країни влада повинна виконувати Мінські угоди, а також відновлювати відносини з Росією.

«Я відкрито кажу, що ми повинні йти тією самою дорогою з Росією, що нам потрібно зробити все, щоб відновити відносини. Люди вірять у це дедалі більше і більше», — додав Віктор Медведчук.

Також в інтерв’ю політик розкритикував діяльність нинішнього парламенту і Кабінету міністрів, які, на його думку, є неефективними і не вживають дій, спрямованих на соціальний захист громадян і зростання економіки. Тому він не відкидає можливості дострокових виборів до Верховної Ради.

«Є підстави для дострокових виборів, які краще відбивали б інтереси людей», — додав Віктор Медведчук.

Источник

Залишити коментар