0.1 C
Киев
24.12.2020
Політика

Медведчук в інтерв’ю Bloomberg: Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей

Медведчук в інтерв'ю Bloomberg: Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей

Віктор Медведчук


«Опозиційна платформа — За життя»

На сьогоднішній день є всі підстави для проведення дострокових виборів до парламенту, оскільки нинішня більшість не відображає інтереси людей. Про це в інтерв’ю міжнародному інформаційному агентству Bloomberg заявив голова політради «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що нинішня діяльність парламентської більшості і Кабінету Міністрів спрямована не на соціальну підтримку громадян, зростання економіки країни і розвиток освіти, а навпаки, на обслуговування зовнішніх західних інвесторів. Тому, на думку Віктора Медведчука, необхідно обрати ту Верховну Раду, яка б в першу чергу, думала про свій народ.

«Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей», — додав політик.

Відповідаючи на запитання щодо причин популярності партії «Опозиційна платформа — За життя», яка є найвищою серед опозиційних політсил за останні шість років, політик зазначив, що це сталося, в першу чергу тому, що партія послідовно відстоює інтереси людей і ту програму, з якою йшла на вибори. Одним з ключових завдань політсили, за його словами, є встановлення миру на Донбасі, оскільки президент Володимир Зеленський не зміг виконати обіцянки про мир, які допомогли йому, тодішньому політичному новачкові, здобути переконливу перемогу на виборах у 2019 році.

«Немає довіри ні до Зеленського, ні до його партії», — зазначив Віктор Медведчук. 

Він підкреслив, що нинішня влада, для встановлення миру на сході країни, влада повинна виконувати Мінські угоди, а також відновити діалог з Росією.

«Я відкрито кажу, що ми повинні йти тією ж дорогою з Росією, що нам потрібно зробити все, щоб відновити відносини. Люди вірять в це все більше і більше», — додав Віктор Медведчук.

Источник

Залишити коментар