Медведчук: відзначити День визволення України від нацистів на вулиці вийшла тільки ОПЗЖ, а влада - забороняє термін Велика Вітчизняна війна
13.3 C
Киев
26.09.2022
Політика

Медведчук: відзначити День визволення України від нацистів на вулиці вийшла тільки ОПЗЖ, а влада — забороняє термін Велика Вітчизняна війна

Саме в цей день, 76 років тому, успішно, переможно завершилася військова операція, що проводиться першим і четвертим українським фронтами під назвою Східно-Карпатська

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Відзначити День визволення України від нацистів на вулиці вийшли лише представники опозиційної платформи — за життя, а влада — забороняє термін Велика Вітчизняна війна. Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук під час візиту на Закарпаття. 

«Дорогі учасники бойових дій, дорогі ветерани, закарпатці, сьогодні дійсно всенародне свято-свято 76 років визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. Саме в цей день, 76 років тому, успішно, переможно завершилася військова операція, що проводиться першим і четвертим українським фронтами під назвою Східно-Карпатська. 27 жовтня був звільнений Ужгород, а 28 Червона армія вийшла на кордони сучасної України. Це дійсно свято. Як слава, глибока повага до тих, хто поліг смертю хоробрих, а таких були мільйони в роки Великої Вітчизняної війни. Мільйони, які загинули, звільняючи Україну, українців, росіян, білорусів та інших представників багатонаціонального Радянського Союзу. Мільйони військовослужбовців, тих, хто перебували зі зброєю в руках, захищали, звільняли Україну, а потім, виконуючи інтернаціональний обов’язок, звільняли всю Європу», — підкреслив народний депутат.

За його словами, «коли ми сьогодні говоримо про те, що це всенародне свято, а це саме так, і в указі про його святкування сказано, що це загальнонаціональне і всенародне свято, дивує поведінка влади останніх років, коли про це просто забувається, коли сьогодні по всій країні опозиція, а не влада, я це підкреслюю, представники опозиційної платформи — за життя вийшли, для того щоб вшанувати пам’ять героїв, пам’ять тих, хто кував перемогу в тилу ворога, пам’ять про тих на щастя залишилися в живих ветеранів і учасників бойових дій у мовчить».

«А як же всенародне свято? А як же загальнонаціональної його характер? Чим же займається влада сьогодні, коли наші однопартійці в Донецькій, Луганській областях, в Дніпрі, в Кривому Розі, в Одесі, в Києві покладають квіти до могил, вшановують тих, хто на превелике щастя залишився і знаходиться з нами», — підкреслив Медведчук.

«У цей час влада з одного боку забороняє вживання терміна Велика Вітчизняна війна, з іншого боку, інша, що пішла влада, заборонила використовувати георгіївські стрічки на нагородах. Сьогодні намагаються переписати історію, сьогодні ті, хто колись допомагав і перебував у посібниках фашизму, ті, хто шанує саме цю категорію людей, намагається взяти всю перемогу і те, що сталося в 41-45 роках як свою заслугу», — резюмував парламентарій. 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар