Медведчук у Кривому Розі: ОПЗЖ знає як встановити мир, провести економічну реформу і виконати соціальні програми
17.7 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Медведчук у Кривому Розі: ОПЗЖ знає як встановити мир, провести економічну реформу і виконати соціальні програми

В українців є реальна альтернатива нинішній владі

Віктор Медведчук, фото: прес-служба ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото: прес-служба ОПЗЖ

Нікчемність сьогоднішньої влади полягає в тому, що вона намагається поставити хрест на всьому, починаючи від історичної пам’яті, закінчуючи будь-якими соціально-економічними досягненнями. Про це в ході візиту в Кривий Ріг заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук.

«Нікчемність сьогоднішньої влади полягає в тому, що намагається поставити хрест на всьому. Хрест на подвиг, перетворили життя нашу і зробили її з бідної, що було при Порошенко в злиденну при Зеленський. Житлово-комунальні тарифи, безробіття, тобто це все те, що сьогодні, на жаль, відбувається у нас в країні. Тому, коли ми говоримо, що 25 жовтня у нас вибори, я вам хочу сказати — людям треба визначитися. якщо вони хочуть голосувати за партію «Слуга народу», якщо вони хочуть підтримувати цю партію, вони повинні розуміти, що світу в країні не буде при них, країна буде ще глибше падати у прірву бідності; будуть пропадати ті робочі місця, які ще є, будуть закриватися підприємства; розпродаватимуться найважливіші стратегічні підприємства. Уже легалізували казино. Зараз хочуть легалізувати марихуану. Нашу країну перетворюють на помийну яму «, — підкреслив політик.

Він зазначив, що в українців є реальна альтернатива нинішній владі.

«І з іншого боку, є опозиція в особі «Опозиційною платформи — За життя», яка готова і знає, як встановити мир, як радикальним чином змінити економічну реформу і економіку країни, як реально наповнити соціальні програми для наших громадян, дотримати їх права і гарантії, передбачені Конституцією. Цей вибір доведеться всім нам зробити 25 жовтня «, — додав політик.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар