Медведчук: У мене немає необхідності зустрічатися з Зеленським
3.9 C
Киев
24.01.2021
Політика

Медведчук: У мене немає необхідності зустрічатися з Зеленським

Медведчук: У мене немає необхідності зустрічатися з Зеленським

Віктор Медведчук

Фото з відкритих джерел

Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що у нього немає необхідності зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він розповів в інтерв’ю, опублікованому на каналі Анатолія Шарія в YouTube.

При цьому політик підкреслив, що така необхідність може бути у глави держави.

«У мене немає необхідності зустрічатися з Зеленським. Якщо у нього є необхідність, і ця необхідність диктується, в тому числі і моїми політичними, ідеологічними, інтересами, я готовий. Але такої ініціативи не було, і я думаю, що і не буде, найближчим часом. А мене це теж влаштовує», — зазначив Медведчук.

Він також підкреслив, що вважає Зеленського творчою людиною.

«Він талановита людина, на своєму місці, в амплуа артиста, в амплуа керівника проекту «Квартал 95″. Я не був ніколи на його концертах, але дивився по телевізору, отримував масу задоволення. І вважаю, що, він, дійсно, один з найталановитіших в Україні творчих діячів», — заявив політик.

І додав: «Але, коли він заявив у червні, з приводу якихось дій з боку Росії, він сказав: я вважаю, що у нас спільного з Росією залишився один кордон. Я тоді йому жорстко відповів, що це «спільного один кордон» — це у Зеленського і його оточення тільки залишилася, а для мене і для нормальних людей — це і 1000-річна історія, і спільна православна віра, і слов’янське коріння, і перемога у ВВВ, і численні родичі, які живуть по лінії розмежування. В даному випадку це державний кордон між Росією і Україною. Це межа 2200 км. це все те, що у нас є спільного. А якщо у нього спільного тільки кордон, то з ним нема про що розмовляти», — заявив Медведчук.

Крім того парламентар нагадав, що коли Зеленський вийшов у другий тур виборів президента, то він виступав як проти нього, так і проти Порошенка. 

«Можна підняти всі мої інтерв’ю, я вважав, І було прийнято рішення партії, що ми не підтримуємо жодного з цих кандидатів. Я знав, і говорив ще до виборів, що у нас віртуальний кандидат у президенти, на прізвище Зеленський, у нього віртуальна програма, а результат буде, на жаль, для українських громадян, не віртуальним, а реальним. Так і сталося, і не тому, що я щось прогнозував, я просто відчував, виходячи зі свого життєвого досвіду, що саме так це трапиться по відношенню до Зеленського. Я не помилився», — резюмував Медведчук.

Источник

Залишити коментар