Медведчук заявив, що Зеленський за Конституцією не має права на проведення будь-яких опитувань
23.4 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

Медведчук заявив, що Зеленський за Конституцією не має права на проведення будь-яких опитувань

Візит Медведчука до Москви, фото: прес-служба " опозиційної платформи - за життя"

Візит Медведчука до Москви, фото: прес-служба " опозиційної платформи — за життя"

Голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук під час робочої поїздки на Донбас відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, який є одним з трьох підприємств, з яких після візиту політика до Москви були в односторонньому порядку з боку Російської Федерації зняті санкції. Також, фактично, була досягнута домовленість про зняття обмежень на поставку продукції в Росію.

Під час поїздки лідер ОПЗЖ відповів на запитання журналістів, зокрема щодо опитування, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Медведчук переконаний в тому, що це опитування з ряду причин не можна назвати легітимним.

«Опитування буде нелегітимним не тільки тому, що в ньому не візьмуть участь близько 500 тисяч українців з 18 ОТГ (8-ми Луганської та 10-ти Донецької області). Президент не може призначати подібні опитування. У Конституції прямо сказано, що може Президент. Всі його повноваження перераховані в статті 106, яка закінчується 31-м пунктом, де прямо сказано, що Президент може мати інші повноваження, передбачені Конституцією, тобто, тільки ті, що є в Конституції. У Конституції нічого про опитування, — ні всенародних, ні загальнонаціональних, — немає. Є референдуми, закон про які він обіцяв, але досі не подав. Тому він (Зеленський, – Ред.) не має права на його проведення», – детально пояснив Віктор Медведчук.

Якщо Президент не має права призначати опитування, продовжив парламентарій, значить, не має права ставити запитання.

«Якщо не має права ставити запитання, значить, не має права рахувати (результати, — Ред.). Якщо не має права рахувати, то не має права користуватися результатом. Найголовніше питання: а рахувати хто буде? Як рахуватимуть? Як контролюється цей підрахунок голосів? Це що, фількіна грамота?» ,- резюмував Віктор Медведчук.

 

Джерело: https://video-ua.112.ua/medvedchuk-pro-zniattia-rosiiskykh-sanktsii-z-ukrainskykh-pidpryiemstv-nashe-zavdannia-shchob-u-liudei-bula-robota-i-zarplata-334428.html

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар