-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

Меркель обіцяє вакцинувати кожного охочого жителя країни до кінця літа

Меркель обіцяє вакцинувати кожного охочого жителя країни до кінця літа

Канцлер ФРН Ангела Меркель

Щоб влада могла краще планувати кампанію вакцинації, федеральний уряд і влада земель планують розробити «національний план вакцинації».

Усе доросле населення Німеччини отримає можливість вакцинуватися від коронавірусу до кінця третього кварталу 2021 року, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель. Про це в понеділок, 1 лютого, пише DW.

«Обіцянку, що до кінця третього кварталу ми зможемо запропонувати кожному жителю країни зробити щеплення від коронавірусу, можна виконати, — заявила Меркель після проведених консультацій на вищому рівні з представниками федеральної і регіональної влади і фармацевтичної промисловості. Ця обіцянка буде виконана навіть в тому випадку, якщо вакцина двох розробників Johnson&Johnson і CureVac, всупереч очікуванням, не буде допущена в Євросоюзі», — заявила Меркель.

Видання уточнює, що всього очікується, що ФРН отримає понад 320 млн доз вакцини на 83 млн населення. У першому кварталі планують отримати 18,3 млн доз вакцин, у другому — 77,1 млн, третьому — 126,6 млн, в четвертому — 100,2 млн.

Меркель також пояснила, чому темпи кампанії щеплення в Німеччині нижчі, ніж в інших країнах.

За її словами, в Європі виробничі потужності для випуску вакцини — обмежені, в порівнянні, наприклад, зі Сполученими Штатами. Крім того, було вирішено дотримуватися рекомендованого лікарями часового проміжку між першою і другою дозами.

Раніше повідомлялося, що ЄС опублікував контракт на купівлю вакцини AstraZeneca.

Британський штам COVID вже в Україні — вчений

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар