Меркель: У Німеччині готуються до вакцинації від коронавірусу
23.3 C
Киев
22.06.2021
Новини світу

Меркель: У Німеччині готуються до вакцинації від коронавірусу

Меркель: У Німеччині готуються до вакцинації від коронавірусу

Фото: DPA Канцлерка Німеччини Анґела Меркель під час виступу у Бундестазі 29 жовтня

Канцлерка ФРН Анґела Меркель заявила, що в Німеччині триває підготовка до щеплення від коронавірусу. Уряд країни працює над етичними рекомендаціями щодо того, кому повинні бути доступні вакцини.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) заявила, що у країні триває підготовка до вакцинації від коронавірусу. Федеральний уряд працює над етичними рекомендаціями щодо того, кому повинні бути доступні вакцини. Вона повідомила про це під час виступу у Бундестазі у четвер, 29 жовтня.

Ситуація з коронавірусом драматична — Меркель

Анґела Меркель описала ситуацію з коронавірусом у Німеччині як драматичну. Кількість нових заражень різко зросла за останні кілька тижнів. Також збільшилася кількість пацієнтів у реанімаціях і тепер багато органів охорони здоров’я перебувають на межі, повідомила канцлерка.

«Така динаміка доведе до краху наші відділення інтенсивної терапії за кілька тижнів (…) На початку холодної пори року ми перебуваємо в драматичній ситуації. Це впливає на всіх нас. Без винятку», — сказала Меркель. Вона зауважила, що пандемія як ніколи показує, що завдяки дотриманню базових правил захисту можна допомогти швидше подолати пандемію.

Також вона згадала про дезінформацію щодо коронавірусу і розкритикувала популістів, які заявляють, що коронавірус нешкідливий. Вона назвала їх небезпечними і безвідповідальними. «Брехня та дезінформація, міфи про змови та поширення ненависті завдають шкоди не лише демократичним дискусіям, але й боротьбі з вірусом», — наголосила канцлерка і додала, що «ми зможемо протистояти пандемії лише завдяки солідарності та прозорості».

Меркель: Обмеження є пропорційними

У промові Меркель захистила ухвалений раніше «м’який локдаун» і зазначила, що багато органів охорони здоров’я перебувають на межі. «Заходи, які ми вживаємо зараз, є відповідними, необхідними та пропорційними», — сказала вона.

Немає інших, м’якіших засобів, ніж постійні обмеження контактів, щоб довести процес зараження до керованого рівня, вважає Меркель. Наприкінці свого виступу вона наголосила: «Зима буде важкою, довгі чотири місяці, але вона закінчиться».

Раніше цього ж дня у Німеччині підтвердили рекордні для країни 16774 нові випадки коронавірусу і 89 смертей за добу.

Нагадаємо, у Німеччині запроваджують «м’який локдаун» з 2 листопада (і до кінця листопада) через значне зростання випадків зараження коронавірусом. У країні будуть закриті всі заклади громадського харчування, культурні та розважальні заклади, а футбольні матчі та інші заходи професійного спорту відбуватимуться за порожніх трибун. Також закритими будуть косметичні й масажні салони, студії татуювання. Робота перукарень буде дозволена за умов дотримання суворих заходів гігієни.

Магазинам дозволять працювати, але вони повинні будуть обмежити кількість клієнтів у приміщеннях. Школи і дитсадки далі працюватимуть, людям дозволять зустрічатися у кількості не більше десяти осіб і не більше ніж з двох домогосподарств. Також туристи не зможуть зупинятися у німецьких готелях — їм дозволятимуть приймати лише тих постояльців, які подорожують з важливих причин.

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар