Микола Скорик: Ми повернемо одеситам якісну і безкоштовну медичну допомогу
24.3 C
Киев
19.08.2022
Політика

Микола Скорик: Ми повернемо одеситам якісну і безкоштовну медичну допомогу

Микола Скорик: Ми повернемо одеситам якісну і безкоштовну медичну допомогу

Микола Скорик
«Опозиційна платформа — За життя»

Одним з головних завдань міської влади після виборів стане забезпечення справедливого доступу до медицини для кожного одесита. Про це заявив кандидат на посаду Одеського міського голови від «Опозиційної платформи — За життя» Микола Скорик під час відвідування Одеської обласної клінічної лікарні — головного медзакладу регіону, що приймає на лікування хворих на коронавірус з усієї області, повідомляє пресслужба партії. 

«Наша програма полягає в тому, щоб повернути справедливість у медицину. Це буде одне з ключових завдань мерії і міськради після нашої перемоги – щоб одесити мали право гарантовано отримувати безкоштовну медичну допомогу, могли купувати ліки за нормальними цінами, щоб лікарі отримували гідну заробітну плату», – заявив Микола Скорик.

За словами кандидата в мери Одеси від «Опозиційної платформи — За життя», на сьогоднішній день система охорони здоров’я в місті знаходиться у катастрофічному стані.

«Реформа Порошенко-Супрун медицину знищила. Переконаний, що на міському рівні можна було зробити більше, щоб зберегти систему охорони здоров’я, але цього не сталося. Зараз через епідемію більшість медзакладів закрито для хворих з іншими хворобами. Нічого не зроблено останнім часом, щоб розширити мережу лікарень і зробити доступ до медпослуг вільним і справедливим для громадян», – сказав він.

Політик переконаний, що сьогодні одеська медицина потребує екстреної допомоги.

«Необхідно встановити доплати медикам із міського бюджету. Провести ремонт існуючих і передбачити ресурси для будівництва двох нових міських лікарень. Закупити у лікарні нове обладнання, забезпечити всім необхідним для проведення аналізів і тестів пацієнтів. З 11 мільярдів гривень одеського бюджету можна знайти кошти на це. Якщо стара міська влада цього не зробила, то все сказане зробимо ми. Наша фракція у парламенті буде робити все, щоб держава допомогла з фінансуванням цих видатків в Одесі. Але перш за все вирішення проблем медицини – це завдання міської влади», – резюмував Микола Скорик.

Нагадаємо, 15 листопада відбудеться другий тур виборів мера Одеси. Відомі політики Дмитро Голубов і Євген Червоненко вже закликали одеситів прийти на вибори і віддати свої голоси за Миколу Скорика.

Источник

Залишити коментар