18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Мільйони збитків за екологічні порушення: Андрій Мальований показав результати роботи за тиждень

Про це пише голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований на своій сторінці у мережі Facebook. Наводимо слова автора без коментарів

Андрій Мальований, голова Держекоінспекції \ фото з Facebook

Андрій Мальований, голова Держекоінспекції \ фото з Facebook

Протягом останнього тижня (30 жовтня-5 листопада) Держекоінспекція розрахувала 7,2 мільйона гривень збитків за екологічні порушення, в той же час до держбюджету було стягнуто 5,1 мільйона гривень.

▪ Найбільше збитків завдано наднормативними викидами забруднюючих речовин в атмосферу ПП «Чайківка» Житомирської області. Держекоінспекція пред’явила підприємству претензію на відшкодування 1,78 мільйона гривень.

▪ Пожежа у заповіднику «Єланецький степ» Миколаївської області завдала збитків 1,6 мільйона гривень. Вогнем знищено більш ніж 6,8 тисячі дерев на площі 570 гектарів. Розслідувати причину пожежі та встановлювати винних осіб надалі буде обласна прокуратура.

▪ За незаконну вирубку дерев на Сумщині збитки на суму 1,4 мільйона гривень виставлені ОДАП «Охтирський агролісгосп». Матеріали за фактом рубки направлено до СБУ України.

▪ Також Держекоінспекція пред’явила претензію на відшкодування 668,9 тисячі гривень збитків КП «Кривбасводоканал» у Дніпропетровській області. Підприємство допустило забруднення земельних ресурсів площею 108 м2, адже здійснювало скид каналізаційних вод. Далі справою буде займатися поліція.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар