18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Міністр екології заразився COVID-19

Міністр екології заразився COVID-19

Фото: facebook.com/EnvironmentalofUkraine Міністр захисту навколишнього середовища перебуває на самоізоляції

У Романа Абрамовського підтвердилося захворювання на коронавірус. Міністр перебуває на самоізоляції і продовжує працювати дистанційно.

 

Міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19. Зараз він перебуває на самоізоляції і продовжує працювати дистанційно. Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на сторінку міністра у Facebook.

 

«Зараз лікуюся вдома. Добре, що сучасні технології дозволяють ефективно пристосовуватися до життєвих реалій. Тому продовжую працювати онлайн. Всі робочі питання і процеси контролюватиму дистанційно. У міністерстві, як і раніше, діють карантинні обмеження, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», — повідомив Абрамовський.

 

Відзначається також, що переважна більшість працівників Мінекології тривалий час працює в дистанційному режимі. У будівлі міністерства перебуває лише персонал, залучений до виконання критичних функцій.

 

«Також здійснюється постійний температурний скринінг працівників, встановлено заборону перебування на робочих місцях без масок. Приміщення щодня дезінфікуються», — додають у міністерстві.

 

Запевняють також, що робочі зустрічі та апаратні наради проводяться в онлайн-режимі, налагоджений електронний документообіг між структурними підрозділами.

 

Раніше повідомлялося, що в Слузі народу рекорд з коронавірусу. У фракції 17 народних депутатів зараз перебувають на лікарняному з позитивним тестом на коронавірус.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар