Міністр юстиції Малюська порушує закон і допомагає людям Януковича захоплювати чуже майно, – ЗМІ
1.1 C
Киев
06.03.2021
Політика

Міністр юстиції Малюська порушує закон і допомагає людям Януковича захоплювати чуже майно, – ЗМІ

Міністр юстиції Малюська порушує закон і допомагає людям Януковича захоплювати чуже майно, – ЗМІ

Денис Малюська
Фото з відкритих джерел

Міністр юстиції Денис Малюська вступив у змову з Юрієм Іванющенком та Іваном Аврамовим, близькими соратниками президента-втікача Януковича, і зловживає своїми повноваженнями в інтересах цього угруповання. Зокрема, це стосується про останні події навколо ринку «Столичний». Про це йдеться в статті, опублікованій у виданні Телеграф.

Журналісти відзначають, що в 2015р. компанія Спецбуд-Моноліт надала позику ринку «Столичний» у розмірі понад 40 мільйонів гривень. В якості забезпечення зобов’язань, ринок «Столичний» передав в іпотеку павільйон»Овочі-фрукти».

«Але вже на початку 2020 року, за даними журналістського розслідування, ринок «Столичний» захопило організоване злочинне угруповання Юрія Іванющенка та Івана Аврамова. Були незаконно змінені директори підприємства і сформовані борги перед підконтрольними компаніями Іванющенко-Аврамова на суму понад 300 млн.грн., про що свідчать дані реєстру судових рішень. Протягом 2020 року ринок «Столичний» не виконував свої зобов’язання з повернення позики і в правління нового директора Рустема Абдукадирова був свідомо доведений до банкрутства»,- йдеться в статті.

Автори матеріалу зазначають, що сам факт неплатоспроможності та порушення умов договору позики є підставою для застосування іпотечного застереження та можливості кредитору набути права власності на майно. Тому 13 січня 2021 року компанія Спецбуд-Моноліт звернула стягнення на предмет іпотеки та уклала нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу, оскільки це не профільний напрямок кредитора.

«Але вже 14 січня 2021 року ринок «Столичний» оскаржує перехід права власності на павільйон до кредитора в комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мін’юсту. За дорученням Міністра Малюськи справа невідкладна, з порушенням порядку розгляду скарг, призначається до розгляду на 21 січня. 21 січня Комісія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, з порушенням порядку розгляду скарг, а також Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» приймає рішення у формі висновку про скасування всіх реєстраційних дій. Ймовірно, зазначений висновок був заздалегідь підготовлений і узгоджений Міністром юстиції, Іваном Аврамовим і Юрієм Іванющенком. При цьому, компетенція Міністерства юстиції України щодо визнання недійсним або скасування угод, тим самим скасування права власності, на підставі яких прийняті оскаржувані рішення, законодавством не визначена», — йдеться в статті.

Автори матеріалу додають, що з Єдиного державного реєстру судових рішень вбачається, що Постановою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 15 січня 2021 року було накладено арешт на павільйон «Овочі-фрукти», а також заборонено Міністерству юстиції України здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо цього павільйону.

«Незважаючи на це, Міністр юстиції Денис Малюська готовий здійснювати кримінальні правопорушення і Скасувати на користь організованого злочинного угруповання Юрія Іванющенка та Івана Аврамова будь — які реєстраційні дії в реєстрі нерухомого майна в Україні», — резюмують журналісти.

Источник

Залишити коментар