Мінтранс Білорусі відреагував на матеріал NYT про посадку літака Ryanair
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

Мінтранс Білорусі відреагував на матеріал NYT про посадку літака Ryanair

Мінтранс Білорусі відреагував на матеріал NYT про посадку літака Ryanair

Фото: Сайт Ryanair Мінтранс Білорусі відреагував на матеріал The New York Times

Диспетчер, який посадив літак у Мінську, сказав, що повідомлення про бомбу на борту було неправдивим, написало видання.

Директор Департаменту з авіації Міністерства транспорту та комунікацій Білорусі Артем Сікорський назвав «інформаційним вкиданням» матеріал The New York Times про посадку літака Ryanair у Мінську. Про це повідомляє БелТА у четвер, 9 грудня.

Напередодні видання написало, що білоруський диспетчер Олег Галегов, який посадив літак Ryanair у Мінську, заявив польській владі, що передане пілоту літака повідомлення про можливе перебування на борту бомби було неправдивим.

Нагадаємо, у травні цього року в аеропорту Мінська влада Білорусі екстрено посадила пасажирський літак Ryanair, який прямував з Афін до Вільнюса, повідомивши про замінування. Після посадки лайнера було затримано Романа Протасевича — засновника Telegram-каналу NEXTA, визнаного в республіці екстремістським.

Напередодні стало відомо, що свідок захоплення рейсу Ryanair владою Білорусі втік до Польщі. Колишній авіадиспетчер мінського аеропорту, який передав пілоту Ryanair вказівку здійснити екстрену посадку в Мінську через загрозу вибуху, поїхав до Польщі разом із мігрантами.

Пірат Батька. Захоплення літака з опозиціонером

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар