6.6 C
Киев
31.12.2020
Новини України

Мін’юст США конфіскує ще одну будівлю Коломойського

Мін'юст США конфіскує ще одну будівлю Коломойського

Фото: nv.ua Нерухомість Коломойського і Боголюбова в США конфіскують

Офісний центр був придбаний двома колишніми найбільшими акціонерами ПриватБанку, Коломойським і Боголюбовим, у 2008 році.

Американське Міністерство юстиції має намір конфіскувати офісну будівлю в місті Клівленд, штат Огайо, яка належить українським бізнесменам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, однак, за даними відомства, була придбана на кошти, незаконно виведені з ПриватБанку. Про це в середу, 30 грудня, повідомила прес-служба Мін’юсту.

Зазначається, що 22-поверховий офісний центр був придбаний двома колишніми найбільшими акціонерами Привату і низкою інших осіб в 2008 році. При цьому кошти на його придбання були отримані шахрайським шляхом.

Відомство подало позов до федерального суду Південного округу штату Флорида — штату, в якому базуються фірми-учасники угоди купівлі/продажу згаданого об’єкта нерухомості.

Таким чином, це вже третя будівля Ігоря Коломойського в Штатах, конфіскації яких домагається американська влада.

Нагадаємо, в серпні Мін’юст США направив на розгляд суду дві цивільні скарги про конфіскацію комерційних об’єктів нерухомості Коломойського, придбаних на незаконно привласнені кошти ПриватБанку.

США проти Коломойського. У чому звинувачують олігарха

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар