Минуле керівництво НАЗК приховало активи на 900 млн
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

Минуле керівництво НАЗК приховало активи на 900 млн

Минуле керівництво НАЗК приховало активи на 900 млн

Фото: job-sbu.org У НАЗК розповіли про корупційні дії попереднього складу органу

Колишні співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції допомагали корупціонерам приховувати доходи.

Співробітники з попереднього складу Національного агентства з питань запобігання корупції приховала незадекларовані активи на 900 мільйонів гривень. Про це у вівторок, 10 листопада, повідомляє прес-служба НАЗК.

«Тільки з травня НАЗК виявило незадекларовані активи на півмільярда гривень, ще 900 мільйонів були приховані попереднім складом НАЗК», — розповів глава НАЗК Олександр Новіков.

За його словами, за 9 місяців роботи після зміни керівництва в агентстві були виявлені незадекларовані активи на 1,4 мільярда гривень. При цьому фінансування НАЗК з держбюджету склало 400 мільйонів гривень.

Нагадаємо, за півроку НАЗК нарахувало дві тисячі корупціонерів. Реєстр корупціонерів найчастіше поповнювався іменами співробітників Нацполіції і кримінально-виконавчої служби.

Раніше повідомлялося, що ВАКС закрив справу проти екс-глави НАЗК Корчак. В її декларації не вказано автомобіль, який постійно перебував на паркомісці поруч із житлом чиновниці.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар