Місцеві вибори обнулили "Слуг народу", а проросійський виборець повернувся назад до ОПЗЖ і Медведчука, - Казарін
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Політика

Місцеві вибори обнулили «Слуг народу», а проросійський виборець повернувся назад до ОПЗЖ і Медведчука, — Казарін

Місцеві вибори обнулили "Слуг народу", а проросійський виборець повернувся назад до ОПЗЖ і Медведчука, - Казарін

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Місцеві вибори, які відбулися наприкінці жовтня яскраво продемонстрували, що українці розчарувалися як у нинішній владі, так і безпосередньо у президенті Володимирі Зеленському. Про це у своїй статті для видання «Новое время» написав відомий журналіст Павло Казарін.

Журналіст підкреслив, що незважаючи на те, що ще півтора роки тому майже вся карта України була «зеленою», криза довіри і легітимності стала справою часу, оскільки Зеленський так і не став точкою консенсусу для всіх.

«Місцеві вибори обнулили колишню монолітність президентської команди. Проросійські виборці втекли назад до Віктора Медведчука… питання про те, хто тут влада, стане головним у найближчі місяці», — пише Казарін.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися вибори до місцевих рад та мерів міст. Поки результати не оголошені, проте вже зараз багато експертів говорять про те, що для партії «Опозиційна платформа — За життя» вони стали найрезультативнішими. Так, ОПЗЖ виграла вибори в чотирьох обласних радах: Запорізькій, Миколаївській, Одеській і Херсонській, а також у двох областях. Крім того, «Опозиційна платформа – За життя» перемогла в 44 міських радах, в 9 районних. Також понад 20 кандидатів від політсили стали мерами міст.

 

Источник

Залишити коментар