Місцеві вибори показали, що люди перестали довіряти цій владі. Вона повинна піти, – Ренат Кузьмін
25.4 C
Киев
22.06.2021
Політика

Місцеві вибори показали, що люди перестали довіряти цій владі. Вона повинна піти, – Ренат Кузьмін

Місцеві вибори показали, що люди перестали довіряти цій владі. Вона повинна піти, – Ренат Кузьмін

Народний депутат Ренат Кузьмін
Фото з відкритих джерел

Легітимність влади – під великим сумнівом, заявив нардеп

Місцеві вибори показали, що українці перестали довіряти чинній владі, тож вона повинна піти – Верховну Раду і президента потрібно переобрати.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Ренат Кузьмін.

Парламентар, коментуючи перебіг місцевих виборів та рівень підтримки виборцями представників провладної партії, зауважив, що уперше в історії України відбулися вибори з найнижчою явкою, та наголосив, що жодної довіри до чинної влади у народу немає.

«Легітимність такої влади – під великим-великим сумнівом», – заявив Ренат Кузьмін.

Народний депутат вважає, що верховну владу у нашій країні через втрату підтримки і довіри потрібно переобрати.

«Ось ці порушення, про які ви сказали, – «каруселі», фальсифікації виборчих бюлетенів, документації виборчої, протоколів, ще більше зміцнює нас в думці, що ця влада повинна піти. Люди перестали довіряти цій владі. Якщо раніше ми могли говорити хоч про якусь підтримку правлячого режиму населенням, то сьогодні, після місцевих виборів, ми бачимо, що такої підтримки немає. А це означає, що і верховна влада, я маю на увазі Верховну Раду і президентську владу, потрібно переобрати, і нехай люди нам дадуть оцінку і діям парламенту, і діям президента, і виберуть собі депутатів Ради і президента заново. Це було б справедливо і правильно», – наголосив гість ток-шоу.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

За інформацією ЦВК, явка виборців на місцевих виборах в Україні 25 жовтня становила 36,88%.

У Комітеті виборців України заявили, що, незважаючи на низьку явку, місцеві вибори в Україні будуть визнані дійсними, а поставити під сумнів у цілому результати неможливо.

Источник

Залишити коментар