Місцеві вибори показали, що "Нацкорпусу" і "Правого сектору" просто не існує, – Шарій
24 C
Киев
16.05.2021
Політика

Місцеві вибори показали, що «Нацкорпусу» і «Правого сектору» просто не існує, – Шарій

Місцеві вибори показали, що "Нацкорпусу" і "Правого сектору" просто не існує, – Шарій

Анатолій Шарій
Скріншот із відео

Політик прокоментував попередні результати місцевих виборів

Місцеві вибори показали, що «Національного корпусу», «Правого сектору», «Демократичної сокири» та інших просто не існує.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили «Партія Шарія» Анатолій Шарій.

Політик прокоментував попередні результати місцевих виборів, які напередодні відбулися в Україні.

«Якщо говорити про те, що дуже тішить, то це «Нацкорпус» 0,3%-й. «Правий сектор», «Демократична сокира» та інший шлак – усе, їх просто немає. Їх просто немає. Це просто те, що підтверджує мою теорію про те, що їх взагалі немає. А їх п’ять осіб, їх мало, їх дуже мало, просто, що вони смердючі і бігають з битами, нападають на людей, люблять кров, закликають вбивати, – це інша справа. Але насправді ці вибори показали, що їх немає взагалі, не існує», – сказав Анатолій Шарій.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Як повідомляли, у мережі «Опора» прогнозують, що у більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.

Додамо, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов заявив, що на місцевих виборах партії «Опозиційна платформа – За життя» і «Партія Шарія» виступили не лише з місцевим, а й із загальнонаціональним порядком денним.

Источник

Залишити коментар