Місцеві вибори показали, що Україна – різна, – політолог
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Місцеві вибори показали, що Україна – різна, – політолог

Місцеві вибори показали, що Україна – різна, – політолог

Політолог Василь Вакаров
Скріншот із відео

У кожному з регіонів – свій лідер, зауважив Василь Вакаров

За підсумками місцевих виборів в Україні у кожному регіоні визначилися свої лідери, але в кожному з них вони різні. Це свідчить про те, що Україна – різна в уподобаннях як політиків, так і політичних партій, і в цілому ідеології.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Василь Вакаров.

Експерт зауважив, що сьогодні лідери різних політичних сил говорять про те, що партії, які вони представляють, виграли на місцевих виборах, які відбулися напередодні.

«Європейська Солідарність» Порошенка говорить про те, що вони виграли, пан Корнієнко зі «Слуги народу» говорить про те, що вони виграли в усі районні й обласні ради, партія «Опозиційна платформа – За життя» заявляє про перемогу у частині України… У кожному регіоні є свій лідер, але в кожному регіоні вони різні», – сказав Василь Вакаров.

Політолог назвав, до якого висновку можна дійти за підсумками волевиявлення українців під час місцевих виборів.

«Україна різна – от що показали місцеві вибори. Причому, різна вона у своїх уподобаннях як політиків, так і політичних партій, і в цілому ідеології, і тут ми мусимо щось робити», – резюмував він.

Нагадаємо, в неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Як повідомляли, у мережі «Опора» прогнозують, що у більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.

Источник

Залишити коментар