Місцеві вибори свідчать про серйозну поразку бренду "Слуга народу", – політолог
17.6 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Місцеві вибори свідчать про серйозну поразку бренду «Слуга народу», – політолог

Місцеві вибори свідчать про серйозну поразку бренду "Слуга народу", – політолог

Руслан Бортник
Скріншот із відео

Провладна партія – це класичний колос на глиняних ногах, заявив Руслан Бортник

Партія «Слуга народу» дуже крихка, спільних цінностей, принципів, етики, цілей, горизонтів у цієї політичної сили немає. Це класичний колос на глиняних ногах.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Руслан Бортник.

Експерт переконаний, що провладна політична сила – це класичний колос на глиняних ногах.

«Слуга народу» – це партія неідеологічного типу. Це партія, яка об’єднана спільним доступом до влади, який був гарантований високим результатом, високими рейтингами Володимира Олександровича Зеленського під час виборчої президентської кампанії. Спільних цінностей, принципів, етики, цілей, горизонтів у цієї партії немає. І саме тому, як тільки влада починає трішечки тріщати, десь з’являються якісь проблеми, десь починає щось осипатися, просідають рейтинги, от вилазять назовні численні внутрішні конфлікти, численні внутрішні образи, численні амбіції і незадоволені, нереалізовані якісь особисті завдання. Тому ця партія дуже крихка. Вона зовні здається великою такою, але це класичний колос на глиняних ногах», – сказав Руслан Бортник.

На його думку, це наслідок кадрової політики президента України Володимира Зеленського, наслідок того, що за рік команда так і не змогла вибудувати партію та певну ідеологію для неї.

Руслан Бортник зауважив, що місцеві вибори свідчать про серйозну поразку бренду «Слуга народу».

«Політична логіка вимагала б зараз від президента вжиття якихось радикальних дій – відставок, розгонів, «зачистки» свого Офісу, уряду, губернаторів, покарання якихось окремих депутатів «, – сказав політолог.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

Як зазначив керівник Молодіжного крила «Опозиційної платформи – За життя» Артем Марчевський, партія «Опозиційна платформа – За життя» просто «з’їла» представників «Слуги народу» на півдні та сході України.

Додамо, політолог Олександр Лазарєв прогнозує, що «слуг народу» у коаліції в місцевих радах не братимуть, бо «зі слабкими не домовляються».

Источник

Залишити коментар