МН17: суд розгляне три питання по суті
20.5 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

МН17: суд розгляне три питання по суті

МН17: суд розгляне три питання по суті

Справу МН17 почнуть розглядати по суті в червні

Суд розглядатиме такі питання: чи був МН17 збитий ракетою Бук, чи був Бук запущений з поля недалеко від Первомайського та чи були до цього причетні обвинувачені.

Нідерландський суду 7 червня почне розгляд справи про збитий над Донбасом рейс МН17 по суті, повідомляє Інтерфакс-Україна в п’ятницю, 21 травня.

На сьогоднішньому засіданні головуючий суддя Хендрік Стейнхаус повідомив, що планується розглянути три питання.

«Суд зможе обговорити справу за три дні. Обговорення буде зосереджено на трьох питаннях: чи був МН17 збитий ракетою Бук, чи був Бук запущений з поля неподалік від Первомайського та чи були до цього причетні обвинувачені. Суд буде обговорювати ці три питання і буде обговорювати велику кількість документів, які є в справі», — сказав він.

Суддя уточнив, що «судова оцінка буде дана тільки в день винесення вироку».

За словами Стейнхауса, обговорення справи триватиме з 7 по 11 червня. 7 червня присвячено процедурним питанням. «8 червня, ми, швидше за все, зможемо обговорити перше і друге питання, а на третій день обговоримо третє питання. Ця частина — можлива роль обвинувачених — буде найбільш об’ємною. Тому п’ятниця, 11 червня, буде резервною», — сказав він.

Далі (17 і 18 червня) слово візьме обвинувачення і, можливо, захист Олега Пулатова. Також фігурантами справи є Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубинський і Леонід Харченко.

Зазначимо, нещодавно влада Нідерландів подала проти Росії позов до ЄСПЛ через участь держави в катастрофі рейсу MH17.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар