Молдова схвалила зміни до угоди про вільну торгівлю з Україною
26.9 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

Молдова схвалила зміни до угоди про вільну торгівлю з Україною

Молдова схвалила зміни до угоди про вільну торгівлю з Україною

Фото: Парламент Молдовы Парламент Молдови схвалив поправки на засіданні 6 грудня

Поправки полегшать доступ інвесторів та бізнесу до переваг існуючих преференційних домовленостей між Молдовою, Євросоюзом та Україною.

Парламент Молдови ратифікував протокол про внесення змін до угоди про вільну торгівлю з Україною. Про це повідомило видання Newsmaker.

Очікується, що поправки полегшать доступ інвесторів та бізнесу до переваг існуючих преференційних домовленостей між Молдовою, Євросоюзом та Україною.

«Згідно з поправками, виробники з України зможуть імпортувати в Молдову сировину та компоненти для їхньої переробки, а потім експортувати кінцеву продукцію до країн Євросоюзу. При цьому товари отримають сертифікати про молдавське походження, і для цього не потрібно буде сплачувати мита, згідно з існуючим пільговим режимом», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київ та Кишинів домовилися внести зміни до угоди про вільну торгівлю між країнами. Протокол підписали прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця під час зустрічі 28 серпня.

Як зазначив тоді Шмигаль, зміни до угоди про вільну торгівлю передбачають, що у торгівлі між Україною та Молдовою будуть застосовуватися пан-євро-середземноморські правила походження товарів.

Зеленський та Санду обговорили співпрацю країн

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар