5.2 C
Киев
30.12.2020
Політика

Монобільшість сьогодні на «Титаніку»: Політолог прогнозує, що восени в Україні можуть відбутися перевибори

Монобільшість сьогодні на "Титаніку": Політолог прогнозує, що восени в Україні можуть відбутися перевибори


Телеканал ZIK

Криза вже всередині монобільшості

Зеленський і його команда будуть намагатися дотягнути ще до осені, але позачергових виборів парламенту не уникнути. 

Таку думку в ефірі ток-шоу «13» на телеканалі ZIK висловив політолог і політичний експерт Сергій Годний.  

Політолог зазначив, що не лише рейтинг «слуг народу» свідчить про необхідність перевиборів українського парламенту, а й здоровий глузд. Самі народні депутати, зі слів експерта, чудово розуміють, що в парламенті вони перебувають як на «Титаніку».    

«Результати місцевих виборів на лице. Партія, яка мала рік тому переважну підтримку, кредитну підтримку, і президент, який мав підтримку, вони зараз показали, як і ми прогнозували, своє лице. Мені здається, що криза вже всередині монобільшості, люди розуміють, що не все так справедливо, не все так добре і не такі гарні перспективи. Всередині монобільшості працює класичний темник», – заявив гість ток-шоу.

Відтак, на думку Сергія Годного, Зеленський намагатиметься протягнути зі своєю монобільшості ще до осені, але позачергових виборів до Ради владі не уникнути.

«Різними пряниками вони будуть намагатися домовитися з регіональними елітами. В регіонах процес від «слуг народу» щодо перемовин з тими проєктами, які стали мерами міст, вже розпочався», – прокоментував Сергій Годний.

Новини за темою: Перевибори до ВРУ можуть відбутися, якщо ситуація в Україні буде розхитана, – Віктор Чорний

Нагадаємо, в інтерв’ю міжнародному інформаційному агентству Bloomberg  голова політради «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявив, що нинішня діяльність парламентської більшості і Кабінету Міністрів спрямована не на соціальну підтримку громадян, зростання економіки країни і розвиток освіти, а навпаки, на обслуговування зовнішніх західних інвесторів. Тому, на думку Віктора Медведчука, необхідно обрати ту Верховну Раду, яка б в першу чергу, думала про свій народ.

 

Источник

Залишити коментар