Монобільшості не буде: Попередньо, до міськради Харкова проходять 6 партій, – Андрій Спаський
25.4 C
Киев
22.06.2021
Політика

Монобільшості не буде: Попередньо, до міськради Харкова проходять 6 партій, – Андрій Спаський

Монобільшості не буде: Попередньо, до міськради Харкова проходять 6 партій, – Андрій Спаський

Андрій Спаський
Депо Харків

Міська рада тепер буде представлена різними політичними силами, каже політик

За попередніми результатами місцевих виборів, до міської ради Харкова проходять шість політичних сил, тож монобільшості у міськраді не буде.

Про це під час брифінгу у Харкові, який транслював телеканал ZIK, заявив член політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрій Спаський.

Політик повідомив, що на цей час з виборчих дільниць у Харкові отримали 80% бюлетенів з мокрими печатками, але інформація щодо всіх підрахунків уже відома. Він зазначив, що у новому складі Харківської міської ради будуть представлені шість партій.

«Перша – це Блок Кернеса, яка набирає 37-38% голосів, друга – це ми. Ми набираємо приблизно 22-23% голосів харків’ян. Третє місце займає «ЄС», вони набирають до 9%, десь 8,6-8,7%. Четверте місце – «Слуга народу», приблизно такий же показник. П’яте місце – Анатолій Шарій, у нього приблизно 6,7%. І з таким же приблизно результатом – це Блок Юлії Світличної «Разом», який теж заходить до міської ради. Тобто міська рада тепер буде представлена різними політичними силами. Монобільшості в міській раді не буде. Я думаю, що це дасть новий поштовх для міста Харків в його розвитку, в розподілі його ресурсів, більш відкритому розподілі бюджетних коштів», – сказав Андрій Спаський.

Політик повідомив, що у місті продовжуються спроби сфальсифікувати результати виборів, спрямовані на користь провладної партії та на зменшення результату партії «Опозиційна платформа – За життя», та закликав правоохоронців, щоб ті вжили заходи для недопущення порушень.

Як повідомляли, за даними екзит-полу, організованого медіагрупою «Время», Харків очікує другий тур мерських виборів. Так, за Геннадія Кернеса віддали свої голоси 42,4% опитаних, за Олександра Фельдмана – 31,9%, на третьому місці Олексій Кучер з результатом 5,8%, четверте та п’яте місця ділять Ігор Черняк (4,1%) і Олег Абрамичев (3,3%).

Серед партій лідирують «Блок Кернеса — успішний Харків» (30,2%) і «Опозиційна платформа – За життя» (28,7%). Також потенційно проходять до міської ради «Слуга народу «(12,1%), «Блок Світличної «Разом» (7,3%) і Партія Шарія (7,1%). На межі проходження знаходиться «Європейська солідарність» (5,4%). Решта партій набрали менше 5%.

Нагадаємо, у Харкові, який наразі віднесений у червону зону карантину через зростання захворюваності на COVID-19, під час звезення бюлетенів з дільничних виборчих комісій утворилися масштабі черги.

Источник

Залишити коментар