Морська охорона України виконала "завдання З"
16.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Морська охорона України виконала «завдання З»

Морська охорона України виконала "завдання З"

Фото: Госпогранслужба Навчання Морської охорони України

Щорічним масштабним підсумковим іспитом для кожного загону є здача курсового завдання «З» на злагодженість застосування з’єднання.

 

Одеський та Ізмаїльський загони Морської охорони провели навчання на злагодженість. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

За легендою навчань, корабельно-катерний склад повинен протидіяти в морі ймовірним спробам налагодження каналів постачання зброї і ведення диверсійно-розвідувальної діяльності терористичних елементів.

 

«Якщо протягом року підготовка та опрацювання передбачених заходів були системними і якісними, головним результатом має стати відмінний показник завдання «З» — злагодженого застосування сполуки», — зазначив заступник начальника Регіонального управління Морської охорони Юрій Алейников.

 

Кораблі та катери загону здійснили вихід з пункту базування з метою прикриття районів ймовірної появи супротивника.

 

На виході в море відпрацьовані спільні дії з організації універсальної оборони з’єднання на рейді і на переході морем, спільне маневрування, відбиття нападу повітряних і надводних сил противника.

 

 

Раніше повідомлялося, що в Україні пройшли змагання артбатареї ЗСУ. Також повідомлялося, що в ЗСУ триває підготовка воїнів-альпіністів Центру спеціального призначення Військової служби правопорядку ЗС України.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар